Dominika Tajner (41 l.) postanowiła zdradzić więcej szczegółów na temat nowego partnera. Jakiś czas temu zmieniła status związku na Facebooku tym samym potwierdzając plotki, że na nowo znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Udzieliła wywiadu i opowiedziała o tajemniczym mężczyźnie. Od jakiegoś czasu są w związku na odległość.

Dominika Tajner już nie tęskni za Wiśniewskim. Ma ważny powód

Dominika Tajner mówi o nowym partnerze

Dominika Tajner do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Rozwiodła się na oczach całej Polski z Michałem Wiśniewskim. Para pobrała się w czerwcu 2012 roku, a siedem lat później w 2019 roku sąd orzekł rozwód. Wokalista szybko ułożył sobie życie u boku nowej partnerki z którą się ożenił i doczekał się kolejnego syna.

Dominika Tajner postawiła na NOWY kolor włosów: „Metamorfoza życia”

Dominika też długo nie była singielką. Po jakimś czasie zmieniła status związku na Facebooku potwierdzając, że ponownie się zakochała, ale nie chciała zdradzać za dużo szczegółów.

W rozmowie z JastrząbPost opowiedziała o nowym partnerze. Przyznała, że jej wybranek jest starszy i mieszka na Cyprze. Z powodu koronawirusa ich kontakt jest teraz utrudniony, ale regularnie rozmawiają przez kamerkę.

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście covid nas puści – powiedziała Dominika.

Dominika Tajner na randce.

Dominika Tajner na randce, fot.AKPA.

Dominika dodała, że jej związek zaczął się od znajomości, która przerodziła się w przyjaźń. Jak wiadomo, od przyjaźni do miłości prowadzi cienka linia. Tajner ma nadzieję, że nowy partner będzie tym na całe życie.

W dalszym ciągu niewiele wiadomo o jej ukochanym. Po medialnym rozwodzie Dominika tę część swojego życia chce zatrzymać dla siebie.

Myślicie, że za jakiś czas pokaże z nim romantyczne zdjęcia na Instagramie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dominika Tajner w KOLEJNEJ odsłonie. Jest nie do poznania

Dominika Tajner w „Dzień Dobry TVN” o randkach w czasie pandemii

Rozpromieniona Dominika Tajner zdradza nam, jak się UPIĘKSZA. Medycyna estetyczna wchodzi w grę? (WIDEO)

Dominika Tajner w kwiecistej sukience na ściance.

Dominika Tajner, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Dominika Tajner na randce z tajemniczym partnerem.

Dominika Tajner, fot.AKPA.

Dominika Tajner na imprezie branżowej.

Dominika Tajner, fot. Baranowski Michał/AKPA.