Była żona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner, podczas małżeństwa z liderem „Ich Troje” stała się celebrytką. Po rozwodzie z artystą odsunęła się od show-biznesu, ale czasami zwróci uwagę mediów, jak ostatnio: dwa miesiące temu pochwaliła się nowym partnerem, biznesmenem z Cypru. Uwagę zwrócił jego wiek, podobno dzieli ich 20 lat różnicy.

Dominika Tajner pokazała nowego chłopaka: „Polakom włączą się hejt”

Dominika Tajner przeszła operację usunięcia guza piersi

Dominika Tajner w weekend poinformowała, że trafiła do szpitala w Katowicach. Wyznała, że czeka ją operacja, ale nie zdradziła, co jej dokładnie dolega.

Dlaczego tu się znalazłam? Opowiem tę historię na pewno, bo warto o takich rzeczach wiedzieć i dbać o profilaktykę, żeby takich sytuacji czy trudniejszych nie było. Ale pozwólcie, że opowiem, jak trochę dojdę do siebie – powiedziała na swoim Instagramie.

Dzisiaj podzieliła się z obserwatorami, dlaczego wylądowała w szpitalu. Okazuje się, że miesiąc temu wykryto u niej guza piersi:

Miesiąc temu, przy przypadkowych badaniach, potrzebowałam zrobić USG piersi. Na tym USG okazało się, że mam guza, wielkiego guza, 3 centymetry. Nie wyglądało to za dobrze. Pojechałam na biopsję, pobrano materiał i przyszły wyniki – powiedziała ze łzami w oczach.

Dominika Tajner przyznaje, że chorowała na depresję: Michał wiedział, ale dla niego to nie jest choroba

Tłumaczy, że było to stadium łagodne i dzięki klinice w piątek udało się szybko zoperować pierś:

Operacja się udała, cały potwór został usunięty, wyrzucony w siną dal. Po co jest ten mój przekaz? (…) Zwracam się do wszystkich kobiet, żebyście się badały regularnie, raz w roku róbcie sobie badanie piersi. To są łzy szczęścia, dziękuję wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, salowym, zajęli się mną jak królową. (…) Musimy sobie cenić naszą służbę zdrowia, system jest infantylny, ale lekarze są cudowni – stwierdza.

Dodała, że w przyszłości będzie chciała wykonać sobie plastykę piersi.

Dominika Tajner w KOLEJNEJ odsłonie. Jest nie do poznania

scena z: Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Dominika Tajner, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Dominika Tajner, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA