Dominika Zasiewska, znana jako „Wodzianka”, która pracowała u Kuby Wojewódzkiego, ostatnio publicznie domagała się przeprosin od Miśka Koterskiego. Twierdzi, że przez długi czas u niej mieszkał i pomagała mu, kiedy zmagał się z nałogiem. Teraz udzieliła wywiadu dla „Plejady”, a także opublikowała kolejne Stories na Instagramie na jego temat.

Wodzianka uderza w Miśka Koterskiego: „Pięć i pół roku mieszkałeś u mnie, żyłeś za MOJE”

Dominika Zasiewska o znajomości z Miśkiem Koterskim

Dominika Zasiewska w rozmowie z „Plejadą” wyznała, że zabolało ją wyznanie aktora, w którym dał świadectwo wiary i mówił, że przeprosił wszystkie osoby oraz im podziękował. Ona jednak się tego nie doczekała.

Poznałam go, jak miałam 19 lat. Mieszkałam we własnym mieszkaniu na warszawskim Muranowie, do którego Misiek niedługo później się wprowadził. Dzielił wtedy życie pomiędzy moje mieszkanie w Warszawie a hotel ATM we Wrocławiu. Czasem nocował też u ojca mojego dziecka, ale to było jeszcze przed naszym poznaniem. Woziłam go na detoksy, odbierałam z dołków. Dzwonili do mnie z komendy: „Pani mama? Misiek z kolegami, zapraszamy” – słyszałam w słuchawce. I jechałam go odebrać.

Co więcej twierdzi, że przyczynił się do rozpadu jej rodziny.

Ojciec przestał się do mnie odzywać za to, w jakim stanie zastał mieszkanie, w którym się wychowywał. Przyjechał kiedyś na Muranów w odwiedziny. Misiek wygenerował tyle śmieci, że mój ojciec wyrzucał je z domu łopatą. Po tej wizycie wyrzucił nas na bruk.

TYLKO U NAS: Dominika Zasiewska o związku z Rutkowskim

Dodaje, że zajmowała się nie tylko nim, ale również jego dziewczynami.

Zrobiłam dla niego bardzo dużo. Nie miał pieniędzy. Wszystko, co zarobiłam, dzieliłam na siebie, na Miśka i na jego dziewczynę. Mieszkał u mnie z trzema dziewczynami przez pięć lat. Prałam mu, gotowałam. Pomagałam mu i robiłam wszystko. Znam wiele jego brudnych sekretów i brzydkich historii. Wiem, ile i komu jest winien pieniądze.

Dominika dodała zdjęcie, na którym siedzi obok Miśka i napisała:

Zawsze byłam obok, zawsze pomagałam.

Myślicie, że aktor skomentuje te oskarżenia?

Michał Koterski na ściance

Michał Koterski/fot. AKPA