Dominika Zasiewska, czyli „Wodzianka”, zyskała popularność dzięki programowi Kuby Wojewódzkiego. Podawała gościom wodę, a po czasie zaczęła pojawiać się na ściankach, pozowała też dla „Playboya”. Kilka lat temu przypomniała o sobie ujawniając swój romans z Krzysztofem Rutkowskim. Teraz ujawnia kulisy znajomości z Miśkiem Koterskim.

Krzysztof Rutkowski PRZEPRASZA za romans z Wodzianką: Mam słabość do kobiet

Wodzianka atakuje Miśka Koterskiego

W mediach o znajomości Dominiki Zasiewskiej i Michała Koterskiego plotkowano 10 lat temu, ale nie wiadomo dokładnie, co ich łączyło.  On obecnie spotyka się z Dagmarą Bryzek, wcześniej związany był z Marcelą Leszczak, z którą ma syna Fryderyka.

Celebrytka postanowiła opublikować screen wiadomości, którą wysłała do aktora. Sugeruje, że w przeszłości bardzo mu pomogła, a on nawet nie podziękował.

Michał, po tym wszystkim, co zrobiłeś przeciwko mnie i po tym wszystkim, co ja zrobiłam dla ciebie, nie czujesz się w obowiązku chociaż powiedzieć: „Dziękuję, Dominika, przepraszam, że jestem gnidą”? Pięć i pół roku mieszkałeś u mnie, żyłeś za moje, woziłam cię na detoksy, ratowałam z opresji, odbierałam z dołków itp itd. Nie czujesz, że powinieneś przeprosić i podziękować?

TYLKO U NAS: Wodzianka o rozstaniu z biznesmenem: straciłam sześć lat i figurę

Michał do tej pory nie skomentował tych rewelacji. Co ich łączyło?

Michał Koterski na ściance

Michał Koterski/fot. AKPA

scena z: Michał Koterski, Dagmara Bryzek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA