Za oknem tak piękna pogoda, że trudno uwierzyć, że mamy już astronomiczną jesień. Choć jest jeszcze ciepło i świeci słońce, to warto przygotować się na chłodniejsze dni, które mogą nas zaskoczyć.

To NAJMODNIEJSZY model butów tej jesieni. Będą hitem?

Kolorowe płaszcze na jesień

Nie da się ukryć, że najważniejszym elementem garderoby w okresie jesień-zima jest odzież wierzchnia. Wiele osób decyduje się na kurtki czy płaszcze w neutralnych kolorach, często bardzo ciemnych, żeby wszystko pasowało do niemal każdej stylizacji.

Na rynku jest jednak cała masa kolorowych płaszczy, które nieco ożywią nudny, jesienny look. Bardzo często decyduje się na nie Dorota Szelągowska, która w oversizowych płaszczach pojawia się nie tylko w swoich programach, ale także na co dzień podkręca nimi swoje stylizacje. Projektantka pokazuje też, że płaszcze, które wielu osobom kojarzą się jedynie z eleganckimi stylizacjami, świetnie sprawdzają się w połączeniu z bluzą i sportowymi butami.

Poniżej możecie podejrzeć wzorzyste i kolorowe płaszcze, ale mamy też coś klasycznego, dla tych, którzy wolą pozostać w stonowanych barwach.

ZOBACZ TEŻ:

Jeden element ODMIENIŁ stylizację Anny Wendzikowskiej

Małgorzata Rozenek w SKROMNEJ ale modnej stylizacji. Żakiet jest EKSTRA!