Styl Małgorzaty Rozenek-Majdan budzi kontrowersje. Jedni są zachwyceni niemal każdą kreacją, w jakiej się pokaże, inni uważają, że ubiera się niestosownie do swojego wieku. Jedno jest pewne. Małgorzata nie przejmuje się negatywnymi opiniami i chętnie bawi się modą. Celebrytka może pochwalić się pokaźną kolekcją ubrań i dodatków, więc cały czas, niczym blogerka, pokazuje się w nowych odsłonach.

Małgorzata Rozenek narzeka na swój dzień i sylwetkę. Pocieszyła ją Dorota Szelągowska

Śniegowce w stylu Małgorzaty Rozenek

Jeszcze niedawno Małgorzata opuszczała studio „Dzień Dobry TVN” w krótkich getrach, w których zapewne nie było jej najcieplej, jednak teraz pochwaliła się stylizacją, która zdecydowanie bardziej sprawdzi się na chłodne dni. „Perfekcyjna” wskoczyła w beżowy golf, białe spodnie od dresu i jasne śniegowce i wybrała się po świąteczne dekoracje.

Wizytę w sklepie udokumentowała na mini sesji zdjęciowej, a w komentarzach nie zabrakło pytań o buty celebrytki. Taki model nie wszystkim się podoba i niektórzy uważają, że takie masywne buty do niczego nie pasują. Jedno jest pewne – są ciepłe, więc ci, którym zależy na tym, by nie marznąć zimą powinni być zadowoleni z takich śniegowców. Poniżej kilka naszych propozycji butów podobnych do tych, które ma Małgorzata Rozenek-Majdan.

  • Masz super buciory.
  • Jak zwykle wyglądasz stylowo.
  • Mogę wiedzieć skąd te piękne buciki?
  • Piękne śniegowce – zachwycają się w komentarzach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


ZOBACZ TEŻ:

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek AWANTURA o dietę Henia

Małgorzata Rozenek i Maffashion w tych samych butach. Są HITEM sezonu!