W przypadku Joanny i Macieja Dwoborów można odnieść wrażenie, że prowadzona przez nich „Domówka u Dowborów” przekształciła się całodobowy festiwal, w którym znane małżeństwo nie stroni od zabierania głosów na wszelakie tematy.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się 18 lat temu! Pokazali wspólne zdjęcie

Maciej Dowbor o Piotrze Gąsowskim

Tym razem Maciej Dowbor postanowił zabrać głos w sprawie domniemanego romansu jego żony, Joanny Koroniewskiej, o którym poinformował jeden z kolorowych magazynów. Zdaniem redakcji aktorka miała się związać z… Piotrem Gąsowskim.

Prezenter postanowił wyśmiać rewelacje publikowane przez gazetę. Zamieścił na Instagramie wpis, w którym wytknął Piotrowi Gąsowskiemu wiek.

Maciej Dowbor stracił zęba. Koroniewska się tłumaczy

No właśnie… Co ich łączy? Szok… Tragedia… Niedowierzanie…! Ja czułem, że coś się święci… Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony… wieczorne pogaduszki… Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie! Aśka – z tym dziadem? Przecież on mógłby być Twoim ojcem… a nawet dziadkiem. Że ja wcześnie nie zauważyłem tych drobnych sygnałów… Przecież to Joanna zawsze nalegała, żeby na Domówkach łączyć się z Piotrem, a ja głupi się na to zgadzałem… chociaż niechętnie. Przypadek?! Nie sądzę. Zwróćcie uwagę na podtytuł – „tak rozmawiają tylko mąż z żoną!” Muszę im wymyślić jakaś karę! Macie pomysły – dumał na Instagramie prezenter.

Piotr Gąsowski, wywołany do tablicy, podszedł do sprawy z poczuciem humoru.

SZOK! Maciej Dowbor ma brata! Pokazał jego zdjęcie!

Maciek! Ja wiem, że jesteś w szoku! Myślałem, że to nigdy nie wyjdzie… A miało być tak pięknie… Nie spodziewałem się , że czujni pracownicy tabloidu wyśledzą ten układ… Daj mi chwilę… Wstrzymam się z komentarzem do jutra… Przepraszam… Bądź dobry dla Asi… To nie jest jej wina… Ani wina Tuska… Tylko moja wina – kajał się na Instagramie aktor.

Zaznaczył również, że winą za domniemany romans można obarczyć również Macieja i jak na prawdziwego dżentelmena przystało, wyzwał swojego rywala na pojedynek.

Ale z drugiej strony… Pomyśl, co musiało się stać, żeby Asia zdecydowała się na takiego „dziada” jak ja?! Jakim potworem musiałeś się okazać?! Ale i tak… nie powinienem tego wykorzystywać! Jeśli zadasz satysfakcji… Proszę! Spotkajmy się jutro, o świcie nad Wisłą przy Syrence! Jeśli się nie pojawisz… Rzecz uznam za niebyłą! I wszystko wróci do normy!

Maciej Dowbor zmienił nazwisko!

Podoba wam się ich poczucie humoru?

 

 

scena z: Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor na ściance

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor/fot. AKPA

Joanna Koroniewska z mężem, Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska z mężem, Maciejem Dowborem fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski, Premiera „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” + 35-lecie Piotra Gąsowskiego, fot. Gałązka/AKPA