Kanadyjski raper Drake podobno zapłacił „75 milionów dolarów” (ok. 320 milionów złotych) za wspaniałą rezydencję Robbiego Williamsa. Była gwiazda brytyjskiego boysbandu „Take That”, kupiła go 7 lat temu i dziś zarobiła na sprzedaży ok. 32 miliony dolarów. Nie ma to, jak dobra inwestycja.

Robbie Williams, „chciano mnie zabić”

Drake zapłacił „75 milionów dolarów” za dom Drake’a

Piękna nieruchomość znajduje się na 16 000 metrach kwadratowych ogrodu w Beverly Hills. Ma 10 sypialni i 22 łazienki. Dom ma ponad 2000 metrów kwadratowych wielkości. Inne udogodnienia obejmują garaż na 11 samochodów, piwnicę z winami, siłownię, salę gier, profesjonalną salę kinową, windę, kort tenisowy, basen wyłożony mozaiką, dom dla gości i letnią kuchnię.

Należy zaznaczyć, że to nie jedyna tego typu rezydencja, która należy do Robbiego Williamsa. Muzyk posiada XVII-wieczną rezydencję w Wiltshire, kosztowny dom w Londynie, a także posiadłość w Szwajcarii. Artysta pozbywa się swojego domu w Los Angeles, gdyż zamierza już na stałe zostać w Europie, gdzie chce edukować swoje dzieci. Ponadto chce, by miały brytyjski, a nie amerykański akcent.

Kanadyjski raper Drake podobno zapłacił „75 milionów dolarów” (ok. 320 milionów złotych) za wspaniałą rezydencję Robbiego Williamsa. Była gwiazda brytyjskiego boysbandu "Take That", kupiła go 7 lat temu i dziś zarobiła na sprzedaży ok. 32 miliony dolarów. Nie ma to jak dobra inwestycja. Wspaniała nieruchomość znajduje się na 16 000 metrach kwadratowych ogrodu w Beverly Hills. Ma 10 sypialni i 22 łazienki. Dom ma ponad 2000 metrów kwadratowych wielkości. Inne udogodnienia obejmują garaż na 11 samochodów, piwnicę z winami, siłownię, salę gier, profesjonalną salę kinową, windę, kort tenisowy, basen wyłożony mozaiką i letnią kuchnię. Willa w stylu toskańskim została sprzedana gwiazdorowi hip-hopu w ramach transakcji pozarynkowej, chociaż szczegóły finansowe dotyczące zakupu nie zostaną ujawnione, dopóki transakcja nie zostanie formalnie zakończona. Według Dirt, nieruchomość została sprzedana za „dokładnie 75 milionów dolarów”. Wcześniej Robbie Williams chciał za nią 85 milionów dolarów.

Dom za 320 milionów złotych

Willa w stylu toskańskim została sprzedana gwiazdorowi hip-hopu w ramach transakcji pozarynkowej, chociaż szczegóły finansowe dotyczące zakupu nie zostaną ujawnione, dopóki transakcja nie zostanie formalnie zakończona. Według Dirt, nieruchomość została sprzedana za „dokładnie 75 milionów dolarów”.

Robbie Williams znowu został ojcem, ale dziecka nie urodziła żona

Wcześniej Robbie Williams chciał za nią 85 milionów dolarów. Artysta kupił ją od Armanda Marciano, współzałożyciela marki Guess.

Drake

Drake, fot.FORUM

Robbie Williams Fot. Sebastian Gabsch / Zuma Press / Forum