W październiku ubiegłego roku pojawiły się doniesienia, że Drake i Kylie Jenner spotykają się. Było to zaledwie kilka tygodni po tym, jak celebrytka rozstała się z Travisem Scottem. W grudniu okazało się, że to nie prawda, a raper nie chce spotykać się z Kylie. Ponoć świetnie dogaduje się z całym klanem Kardashian-Jenner i miał obawy przed zniszczeniem tej relacji.

Khloe Kardashian zdradziła macierzyński sekret Kylie Jenner

Kylie Jenner i Drake mają romans?

Szybko pojawiły się nowe doniesienia o romansie Drake’a ale nie z Kylie, a z Rihanną. Ponoć kilka razy byli widziani w swoim towarzystwie na kilku imprezach. Od tych styczniowych rewelacji minęło trochę czasu, a za oceanem znów plotkuje się o relacji Kylie i Drake’a.

Zagraniczne media podają, że ta dwójka dwa dni z rzędu bawiła się na tych samych imprezach. W nocy z 4 na 5 marca pojawili się w klubie SHOREbar w Santa Monica, a kolejnego wieczoru zawitali w klubie Delilah. Źródło HollywoodLife donosi, że za każdym razem osobno wchodzili na imprezę i osobno z niej wychodzili. Nie wiadomo jednak, czy w klubach bawili się w swoim towarzystwie. Sama ich obecność w tym samym terminie i tych samych miejscach ma być dowodem na to, że jednak romansują.

Tak wygląda śniadanie i obiad Kylie Jenner. Zdradziła, co je w ciągu dnia 

Co ciekawe, Kylie kilka dni temu na swoim InstaStories udostępniła kilka starych zdjęć ze swoim byłym partnerem – Travisem Scottem. Fani celebrytki uważają, że to dowód na to, że para, która doczekała się córki, znów jest razem.

ZOBACZ TEŻ:

Kylie Jenner z MEGA warkoczem wygląda jak bohaterka Avatara (ZDJĘCIA)

Wewnątrz luksusowej willi Kylie Jenner. Wnętrza robią wrażenie!

Fani zauważyli, że coś dziwnego stało się ze stopą Kylie Jenner. Celebrytka TŁUMACZY o co chodzi

Kylie Jenner/fot. Forum

Drake

Drake/fot. Forum