Drake (33 l.) uchylił rąbka tajemnicy i pokazał swój luksusowy apartament. Raper mieszka jak prawdziwy król. Przy okazji zdradził, że od dłuższego czasu zbiera niebotycznie drogie torebki Hermes, które planuje podarować swojej ukochanej. Jego kolekcja jest naprawdę imponująca.

Drake zdradził swój sekret! Dzięki temu jest zdrowy nawet podczas epidemii koronawirusa

Drake pokazał jak mieszka

Raper Drake w końcu ujawnił, jak wygląda jego kolekcja torebek od luksusowej marki Hermes. W 2017 roku artystka zdradził w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, że zbiera drogie torby od Hermesa,  dla kobiety swojego życia. Fani wokalisty, i fani mody – długo czekali na obejrzenie całej kolekcji.

W nowym wywiadzie dla „ Architectural Digest ” raper pokazał swoją rezydencję w Toronto i kolekcję luksusowych akcesoriów, rozmieszczonych jak w muzeum.

Drake kolekcjonuje torebki od Hermes’a

Produkty Hermès są eksponowane w dwupiętrowej szafie, która według AD jest „ozdobiona ametystem, kryształem górskim i pikowanymi siedziskami, obitymi diamentową listwą z ćwiekami”.

Sami przyznajcie, taki detalów nie można wymyślić – Drake zadbał, by jego apartament robił wrażenie.

Raper posiada prawie tak samo pokaźną kolekcję torebek, jak ta należąca do Kylie Jenner. Drake zna się na modzie, bo jest w posiadaniu najdroższej torebki na świecie (oczywiście od Hermesa), którą bardzo ciężko zdobyć. Ten konkretny model ma okucia wykonane z 18-karatowego białego złota i ponad 200 diamentów.

Torba została nazwana na cześć aktorki, Jane Birkin i według badania Baghunter z 2017 roku wartość torebek wzrosła o 500 procent w ciągu ostatnich 35 lat i przewyższyła cenę złota. Biorąc pod uwagę, że średnie torby wynoszą od 40 000 do 500 000 tysięcy dolarów, przyznajmy, że Drake prawdopodobnie nie musi martwić się o miesięczne rachunki.

Drake postawił na wytrzymałe materiały, jak marmur czy granit. Raper przyznał, że chciał osiągnąć efekt „przytłaczającego luksusu”.

Drake nawet śpi w luksusowy sposób, w jego sypialni możemy znaleźć pościel od ulubionego projektanta Księżnej Kate – Aleksandra McQueena.

Musimy przyznać, że prawie nie wypadły nam oczy, gdy zobaczyliśmy, jak mieszka raper.

A Wy, co uważacie o jego „domowym gniazdku”?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Drake PIERWSZY raz pokazał swojego 2-letniego syna. W ogóle NIE jest podobny do taty

Stara miłość nie rdzewieje? Rihanna i Drake znowu się spotykają!

Plotki o ROMANSIE Kylie Jenner i Drake’a nie ucichną

Uśmiechnięty Drake świetnie się bawi na meczu koszykówki.

Drake, fot.FORUM

Drake uwielbia luksus i przepych - pokazał swój apartament.

Drake,Fot.Forum/BACKGRID USA