Dramat! Justin Bieber usunął konto z Instagrama! Przez Selenę Gomez?
Justin Bieber (22 l.) do wczoraj miał na Instagramie 78 milionów fanów. Dzisiaj nie ma nawet konta na portalu. Do czego doprowadzili go hejterzy i Selena Gomez (24 l.)?
Wszystko zaczęło się od kilku zdjęć muzyka z nową dziewczyna, Sofią Richie (17 l.), pod którymi pojawiła się masa hejtu. Głównie skierowanego na córkę Lionela Richiego.
Zobacz: Dramat! Justin Bieber usunął konto z Instagrama! Przez Selenę Gomez?
Margaret – Cool Me Down
Miś brązowy.
Kaoma – Lambada
[b]gość, 17-08-16, 18:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-16, 11:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-16, 11:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…A u nas jest wszechogarniajacy hejt, w Polsce ludzie wszystkich hejtuja i nienawidza.[/quote]krolestwo Maryi, pelne miliosci i szacunku dla (wszystkich) bliznich? :)[/quote]Mowcie za siebie! A moze same hejtujecie w kolko na kozaczku kobiety, ta brzydka, ta chuda, gruba, plaska?!! Glupota jest uogolnianie, ze dany narod jest taki a taki, bo ludzie sa rozni. Szanujcie sie i nie obrazajcie swoich rodakow, bo to zawisc i hejt z waszej strony.[/quote]nie zawisc i hejt, tylko szczera prawda – kozak jest pelen hejterskich ko.mentarzy, media sa pelne hejtu – to fakty, obiektywne (ladna/brzydka – to jest kwestia gustu, nie fakt). a, ze jest to uogolnianie? na tym polega wypowiadanie sie na temat narodu, ze sie uogolnia. sprobuj sie wypowiedziec na temat dowolnego narodu – czy to Polakow, czy to Amerykanow czy to Syryjczykow, bez uogolniania.
Pal licho Bieber, ale Gomez jak zwykle musi wrzucić swoje trzy grosze do dyskusji. Nie jej sprawa, ale musi coś napisać, bo inaczej posra się po nogach. Dorosła baba, a zachowuje się jak 5-latek rządny uwagi. Niech ona w końcu zatrudni jakiegoś dobrego PR-owca, który będzie ją lał linijką po łapach, gdy znowu spróbuje napisać coś durnego w sieci. Głupia, egocentryczna pinda – zupełnie jak jej idolka Taylor.
[b]gość, 17-08-16, 11:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-16, 11:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…A u nas jest wszechogarniajacy hejt, w Polsce ludzie wszystkich hejtuja i nienawidza.[/quote]krolestwo Maryi, pelne miliosci i szacunku dla (wszystkich) bliznich? :)[/quote]Mowcie za siebie! A moze same hejtujecie w kolko na kozaczku kobiety, ta brzydka, ta chuda, gruba, plaska?!! Glupota jest uogolnianie, ze dany narod jest taki a taki, bo ludzie sa rozni. Szanujcie sie i nie obrazajcie swoich rodakow, bo to zawisc i hejt z waszej strony.
[b]gość, 17-08-16, 13:43 napisał(a):[/b]Gomez to niezłe ziółko. Najpierw śpiewa “Killem with kindness” a potem wspiera ludzi, którzy hejtują przyjaciół swojego byłego. Taylor już się rozłożyła a teraz z Gomez wychodzi hipokryzja.A kiedy Taylor sie “rozłożyła”? Poważnie? Rozmowa z Kanyem potwierdziła jej słowa. Nigdy nie ukrywała (miliona) swoich związków. Nigdy nikogo nie “niszczyła” – wrecz przeciwnie, jej “wrogowie” maja sie swietnie, piosenki typu “kiedys sie przyjaźniliśmy, ale dzis juz nie lalala” nikomu nie spędzały snu z powiek…
[b]gość, 17-08-16, 12:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-16, 12:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-16, 11:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Owszem, istnieje 🙂 Należymy do niego[/quote]Właśnie !!![/quote]Fajnie, że przyznajesz się do tego, ze jesteś strasznie głupia.[/quote]hmm? nalezenie do narodu, ktory (jako ogol) uwaza sie za jakis nie oznacza, ze u siebie rowniez dostrzega sie te cechy 🙂 np mowi sie, ze Polacy to narod bogobojny, ostoja katolicyzmu w Europie – czy to znaczy, ze kazdy, kto generalnie sie z tym zgadza, od razu musi byc praktykujacym katolikiem?jak na razie to raczej tobie nie po drodze z logika 😉
[b]gość, 17-08-16, 12:33 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 17-08-16, 11:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Owszem, istnieje 🙂 Należymy do niego[/quote]Właśnie !!![/quote]Fajnie, że przyznajesz się do tego, ze jesteś strasznie głupia.
Gomez to niezłe ziółko. Najpierw śpiewa “Killem with kindness” a potem wspiera ludzi, którzy hejtują przyjaciół swojego byłego. Taylor już się rozłożyła a teraz z Gomez wychodzi hipokryzja.
Nikt nie może osądzać przez kogo on usunął konto na Instagramie. On tylko to wie.
Selena pokazała, że ciągle nie wyleczyła się z Justina.
[b]gość, 17-08-16, 11:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Owszem, istnieje 🙂 Należymy do niego[/quote]Właśnie !!!
[b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Owszem, istnieje 🙂 Należymy do niego
Nikt nie może osądzać przez kogo on usunąć konto na Instagramie. On tylko to wie.
[b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…A u nas jest wszechogarniajacy hejt, w Polsce ludzie wszystkich hejtuja i nienawidza.
[b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…hmm? u nas albo placze, ze podstawowa z matmy taka trudna, albo pojazdy, ze laska po kilku zwiazkach ma wiadro (zerowa znajomosc biologii), albo, ze w kambodzy czarni mieszkaja w lepiankach i uprawiaja ziemniaki (zerowa znajomosc geografii), albo, ze jak rodzice nie maja slubu to dzieci nie beda mogly odwiedzic ojca w szpitalu (zerowa znajomosc podstaw prawa rodzinnego)… mysle, ze my, jako narod, nie powinnismy pierwsi rzucac kamieniem 🙂
Sofia podobna do selenu ale o wiele brzydsza… a selena widać dalej boli i coś do niego ma.. dałaby sobie w końcu spokój
[b]gość, 17-08-16, 11:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…A u nas jest wszechogarniajacy hejt, w Polsce ludzie wszystkich hejtuja i nienawidza.[/quote]krolestwo Maryi, pelne miliosci i szacunku dla (wszystkich) bliznich? 🙂
[b]gość, 16-08-16, 23:24 napisał(a):[/b]Wiecie ze Bober zarzucił Selenie ze zdradziła go z Zaynem Malikiem?Wpis oczywiście został już usunięty…zabawne, ze w tym momencie selenka sie wycofala i jeszcze wrzucila przeprosiny, ze nie powinna sie mieszac w cudze rozmowy z cudzymi fanami 🙂
[b]gość, 16-08-16, 23:57 napisał(a):[/b]Bo to jest mentalne dziecko, które nie potrafi żadnej krytyki przyjąć godnie. Jak jego fanki na Selene najezdzaly to słowem się nie odezwał, a teraz wielce konto usuwa. Mam nadzieję, że te biedne dzieciaczki w końcu przejrza na oczy i się odwroca od niego.A to jest akurat klamstwo, bo jak byl z selenka, to na selenke byl straszny hejt, byly nawet grozby pod jej adresem i on je wielokrotnie adresowal, nawet je zglaszal (czy tez zlecil to swoim ludizom), bo np grozby smiertelne sa karalne. Dodajmy, ze krytyke wlasnej osoby na ogol przyjmowal, wkurzyl sie, gdy ludzie zaczeli pisac obrzydliwe rzeczy o jego nowej dziewczynie. On jest mentalnym dzieckiem, ja zapewne jeszcze gorzej (czekam na wyzwiska w ramach kulturalnej wymiany pogladow) ale to ty wymyslasz klamstwa na jego temat…
Rzeczywiście dramat,chciałabym mieć takie głupie problemy
Selenka zazdrosna, bo jak wrzucał zdjęcia z nią, albo ona to robiła to uważała, że to ok 🙂
może jakieś cytaty ? co to za artykuł ?
[b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Co glupszego wypisuja niz np. Po ciazach masz wiadro, zyebany ryj ktos tam ma, ze jakąś kobietą to prostytutka która dymal cały Poznań, ze żony bogatych to usankcjonowane prawem dzifki?
[b]gość, 17-08-16, 07:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:57 napisał(a):[/b]Bo to jest mentalne dziecko, które nie potrafi żadnej krytyki przyjąć godnie. Jak jego fanki na Selene najezdzaly to słowem się nie odezwał, a teraz wielce konto usuwa. Mam nadzieję, że te biedne dzieciaczki w końcu przejrza na oczy i się odwroca od niego.Haha to walnelas, biedne dzieciaczki, ktore zycza smierci i groza kazdej lasce, ktora sie z nim spotyka. Rozpieszczone gowniary, ktorym rodzice powinni zabrac dostep do internetu.[/quote]Nie lubię Biebera, sam on pewnie nie ma wiedzy ani czasu, ale ma kasę i prawników, a te laski piszą pod swoimi nazwiskami. Poswicilabym ten milion na ich ściganie. No chyba, ze zależy mu na “fankach”.
[b]gość, 16-08-16, 23:57 napisał(a):[/b]Bo to jest mentalne dziecko, które nie potrafi żadnej krytyki przyjąć godnie. Jak jego fanki na Selene najezdzaly to słowem się nie odezwał, a teraz wielce konto usuwa. Mam nadzieję, że te biedne dzieciaczki w końcu przejrza na oczy i się odwroca od niego. Haha to walnelas, biedne dzieciaczki, ktore zycza smierci i groza kazdej lasce, ktora sie z nim spotyka. Rozpieszczone gowniary, ktorym rodzice powinni zabrac dostep do internetu.
[b]gość, 16-08-16, 23:33 napisał(a):[/b]To chyba najkrótszy artykuł…. :-Dzapewne autor też obserwował Justina na insta i skasowanie konta to istna tragedia! Z tej rozpaczy nie dokończył artykułu 😛
Bo to jest mentalne dziecko, które nie potrafi żadnej krytyki przyjąć godnie. Jak jego fanki na Selene najezdzaly to słowem się nie odezwał, a teraz wielce konto usuwa. Mam nadzieję, że te biedne dzieciaczki w końcu przejrza na oczy i się odwroca od niego.
Wiecie ze Bober zarzucił Selenie ze zdradziła go z Zaynem Malikiem?Wpis oczywiście został już usunięty…
To chyba najkrótszy artykuł…. 😀
[b]PuchaczBee, 16-08-16, 23:30 napisał(a):[/b]Dzieciarnia niech swoj wolny czas wykorzysta na lekcje spiewu, a nie “dyskusje” na Instagramie, przyda im sie to.
[b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Bez kitu.w polsce takiej ciemnoty nie ma.ani w gimnazjum ani pod blokiem.a tam od rana do wieczora snap insta,face,selfie,na chodniku,w sklepach,metrze,kawiarni,biurze,fryzjera,szpitalu,szkole,kinie,parki itp itd
Skad znowu wam sie wzięła selena? Juz wcześniej zapowiedział, ze usunie konto, dopiero wtedy przyplątała sie selenka-hipokrytka (ktora w wywiadzie pól roku temu zapowiadała usunięcie swoich kont, jakos wtedy jej fani nie obchodzili…)
[b]gość, 16-08-16, 23:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-08-16, 23:12 napisał(a):[/b]Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…Bez kitu.w polsce takiej ciemnoty nie ma.ani w gimnazjum ani pod blokiem.a tam od rana do wieczora snap insta,face,selfie,na chodniku,w sklepach,metrze,kawiarni,biurze,fryzjera,szpitalu,szkole,kinie,parki itp itd[/quote]Przegladalem kiedys konta spolecznosciowe polskich i zagranicznych gwiazdek..masakra czym ci ludzie w stanach zyja,oni serio juz samodzielnie nie potrafia myslec
to nie przez selene 😪😪 sprawdzie zanim opublikujecie bo potem ludzie wierza w te brednie
Jak widze jakie brednie wypisuja ludzie na hamerykanskich kontach to wcale mu sie nie dziwie.Chyba glupszy narod nie istnieje…
Dzieciarnia niech swoj wolny czas wykorzysta na lekcje spiewu, a nie “dyskusje” na Instagramie, przyda im sie to.