Księżna Kate i książę William złożyli oficjalną wizytę w Walii. Odwiedzili jedno z portowych miasteczek i tam spotkali się z jego mieszkańcami, wśród których były również dzieci. Jedna z małych dziewczynek nie była zadowolona z wyglądu księżnej Cambridge.

Księżna Kate w płaszczu i spódnicy z Zary, które NATYCHMIAST będziesz chciała mieć w swojej szafie! (ZDJĘCIA)

Księżna Kate przeprasza dziewczynkę, że nie wygląda jak księżniczka

Kate na tę okazję wybrała dość codzienny strój. Miała na sobie czerwoną sukienkę z Zary, kozaki, granatowy płaszcz marki Hobbs i szalik w serduszka. Wyglądała elegancko, ale z pewnością nie był to strój przypominający księżniczkę z bajki.

Jedna z dziewczynek biorących udział w spotkaniu, 3-letnia Annabel, była rozczarowana wyglądem księżnej.

Myślałam, że będziesz wyglądać jak księżniczka – powiedziała.

Kate Middleton WALCZY z wiatrem. Spódniczka ledwo trzyma się na księżnej (ZDJĘCIA)

Księżna Kate przeprosiła ją za „nieodpowiedni” strój.

Bardzo cię przepraszam, że nie założyłam dzisiaj pięknej sukni.

Wygląd współczesnych księżnych z pewnością odbiega od tych przedstawianych w książkach i filmach. Dziś Kate nosi ubrania z sieciówek i z wyprzedaży. Jej płaszcz jest teraz przeceniony – dostaniemy go za 1300 zł.

Księżna Meghan i książę Harry złożyli ŻYCZENIA księżnej Kate – internauci są na nich WŚCIEKLI

View this post on Instagram

The Duke and Duchess visit Bulldogs Boxing Community in Port Talbot 🥊 Bulldogs uses the power of boxing to involve, educate and inspire the community, including young people who may have been affected by adverse childhood experiences and mental health issues. The Duke and Duchess’s visit to the Bulldogs coincides with Children’s Mental Health Week, set up by @_place2be of which The Duchess is Patron. Earlier in the day, The Duke and Duchess stopped at Joe’s Ice Cream Parlour to speak to local parents and carers about life in the Mumbles, and to talk about The Duchess’s #5BigQuestions survey. The survey aims to spark a UK-wide conversation on raising the next generation of children under 5.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on