Kate Middleton dzisiaj pojawiła się w szpitalu dziecięcy Evelina London Children’s Hospital. Przed wejściem do szpitala miałam małą awarię, jednak to, co zrobiła później, przyćmiło wpadkę.

Kate Middleton w garsonce od Dolce & Gabbana

Czy to prezent od Williama? Księżna Kate pokazała nową bransoletkę

Księżna wysiadając z samochodu w komplecie Dolce & Gabbana została zdominowana przez podmuch wiatru. Spódniczka prawie odkryła bieliznę, a włosy rozwiały się w każdą stronę. Z pewnością nie było to przewidziane w królewskim planie.

James Whatling / MEGA / The Mega Agency / Forum

Natomiast nie o tym mówi cały świat, a o zdjęciu. 10-letni Luke Wheeler-Waddison poprosił księżną o zdjęcie. Chłopczyk z wadą serca wykonał fotografię aparatem Polaroid. Na zdjęciu Kate trzyma wieniec, który wykonała siostra Luke’a, Savannah.

Zabiorę zdjęcie do domu i zatrzymam na zawsze. Naprawdę chcieliśmy podziękować księżnej za przybycie i spędzenie czasu tutaj. Myślę, że była naprawdę wzruszona. Powiedziałem jej, że mam urodziny w ten sam dzień, co jej syn George, a moja siostra ma cztery lata, tak jak Charlotte. Księżna powiedziała, że Charlotte chciałaby mieć różowy wieniec w swoim pokoju. Byłoby niesamowicie, gdyby go tam postawiła – powiedział 10-latek po spotkaniu.

Księżna Kate w spódnicy z ZARY, którą dziewczyny już dawno pokochały