Mimo ostatnich zdarzeń w rodzinie królewskiej, księżna Kate i książę William nie ustają w swoich obowiązkach. Muszą naprawiać wizerunek monarchii, który ostatnio został nieco nadszarpnięty przez odejście z niej Meghan i Harry’ego. Księżna Cambridge pojawiła się dziś Centrum Dziecięcym Ely and Careau i zachwyciła swoją stylizacją. Ten płaszcz to absolutny must-have w szafie każdej kobiety.

Księżna Kate w kościele z księciem Williamem. Pojawiła się też jego rzekoma KOCHANKA

Księżna Kate w camelowym płaszczu i spódnicy w panterkę

Kate już przed wejściem do budynku wyglądała obłędnie. Wszystko za sprawą długiego płaszcza w camelowym odcieniu, ozdobionego złotymi guzikami. Jest on marki Massimo Dutti i kosztuje 349 funtów (ponad 1700 zł). Obecnie jest na wyprzedaży i dostaniemy go za jedyne 149 funtów (prawie 750 zł).

Nie uwierzysz czym zajmowała się księżna Kate zanim wżeniła się w rodzinę królewską!

Księżna miała na sobie długie, czarne kozaki Ralpha Laurena, czarny golf i spódnicę w panterkę z Zary, która na wyprzedaży kosztuje zaledwie 10 funtów, czyli około 50 zł.

Włosy ułożyła w lekkie fale i postawiła na delikatną biżuterię. Wyglądała świeżo i promiennie.

Odmieniona Kate Middleton. W tym kolorze wygląda promiennie

Zwierzęcy wzór? To dość odważnie, jak na księżną. Teraz już nie będzie miała rywalki w postaci Meghan, która często wybierała dość kontrowersyjne stylizacje. Być może Kate będzie chciała zaszaleć częściej ze swoim strojem.

Księżna Kate fot. Forum/Zuma Press

Księżna Kate fot. Forum/Zuma Press

Księżna Kate fot. Forum/Zuma Press