Dziś mija 2 rocznica śmierci Oliwiera Rzeźniczaka. Jakub zabrał głos!
Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak w lipcu 2022 roku pochowali synka Oliwiera po tym, gdy wykryto u niego bardzo rzadki, złośliwy guz wątroby. Chłopczyk urodził się 16 lipca 2021 roku. Wówczas obydwoje wydali oświadczenie w mediach społecznościowych:
“Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Rodzice Oliwierka. Magda i Kuba”.
Magda Stępień wspomina zmarłego syna w długim wpisie: „Dziś skończyłbyś 3 latka…”
2 rocznica śmierci Oliwiera Rzeźniczaka
Dziś, 27 lipca mija 2 rocznica śmierci Oliwiera Rzeźniczaka. Z tej okazji Jakub Rzeźniczak zdecydował się opublikować upamiętniający jego syna post na Instagramie:
Dwa lata.
W części serca smutek, żal już na zawsze.
Tata pamięta.
Nie wspominam Oliwierka tutaj bo cały czas wiąże się to z ogromnym bólem, każde zdjęcie, wspominanie jest dla mnie ciężkim przeżyciem.
Wiem, że wiele z Was pamięta i dziękuję za to,
ale wasze wiadomości , wspominanie Oliwierka w komentarzach mi osobiście nie pomagają, sprawiają że wracają obrazy z przed dwóch lat. 🙁
Synku spoczywaj w spokoju. Kocham Cię – napisał Rzeźniczak.
Przez całą chorobę przy dziecku była cały czas Magda Stępień. Jakub Rzeźniczak na co dzień grał w klubie Wisła Płock, więc przylatywał do syna sporadycznie. Natomiast w ostatnich chwilach Oliwiera był przy nim w szpitalu:
Kuba Rzeźniczak poleciał do Izraela w ostatniej chwili. Zdążył. Był przy dziecku do końca. Syn zmarł w środę. Wcześniej Kuba bardzo chciał, by przenieść synka do Polski i leczyć w Centrum Zdrowia Dziecka – cytuje informatora „Fakt”.
Żałosny wymoczkowaty chłystek. Nie mogę na niego patrzeć.
Milo ze w ogole pamieta o Oliwierze, ale zapomina o tym ze corki ma 2 a nie 1.