Jakub Rzeźniczak oburzony wywiadem Magdy Stępień! „Wiecznie jeżdżenie na moim nazwisku”
Fani wdali się w dyskusję z piłkarzem.

Magdalena Stępień zyskała szeroką rozpoznawalność za sprawą udziału w programie TVN-u „Top Model”. Później popularność przyniósł jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem, z którym była od marca 2020 r. do czerwca 2021 r. Para doczekała się nawet narodzin syna Oliwiera, który przyszedł na świat w lipcu 2021 r. Niestety, ale rok później dziecko zmarło z powodu bardzo rzadkiego nowotworu wątroby.
Jakub Rzeźniczak wściekły na wywiad Magdy Stępień
Relacje między nią a Jakubem Rzeźniczakiem także nie były łatwe. Niedługo po śmierci ich dziecka piłkarz zakochał się i wziął ślub z Pauliną Nowicką. Para w lutym 2024 roku powitała na świecie córeczkę Antosię. Niedawno mieliśmy okazję rozmawiać z Magdą Stępień, która podczas wywiadu przyznała, że żałuje wypowiadania się publicznie na temat konfliktów między nią a Jakubem.
Ja z perspektywy czasu wiem, że żałuję pewnych sytuacji i rozmów na pewne tematy, które w przeszłości miały miejsce. Dzisiaj wiem, że postąpiłabym inaczej. […] W tamtym czasie było we mnie bardzo dużo emocji, ale myślę, że człowiek z wiekiem i z różnego rodzaju przeżyciami dojrzewa i potrafi przyznać się do błędu. Dzisiaj ja mogę powiedzieć, że tamtej Magdy emocjonalnej już nie ma – mówiła w rozmowie z Kozaczkiem.
Magda Stępień zapozowała z NOWYM PARTNEREM?! „Czasem los zaskakuje w najpiękniejszy sposób” (FOTO)
Jakub Rzeźniczak po obejrzeniu naszego wywiadu postanowił odpowiedzieć w sekcji komentarzy i stwierdził, że Magdalena nadal chce się wybić na dawnej relacji z nim.
Wiecznie jeżdżenie na moim nazwisku niech mówi o swoich osiągnięciach, planach. Zasięgi spadają, że znów Rzeźniczak to tamto tyle lat minęło zajmij się sobą – napisał pod nagraniem.
Magdalena Stępień żałuje udziału w reality show? „Czułam strach i lęk”
Fani nie pozostali obojętni. Odpowiedzieli piłkarzowi, stając w obronie Magdy, która odpowiadała na zadane pytania. Jakub postanowił kontynuować rozmowę z internautami.
Może powiedzieć, że nie chce rozmawiać na mój temat. I tyle. Jak najdalej od mojej rodziny! – napisał piłkarz.

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak, fot. AKPA.

Jakub Rzeźniczak, fot. AKPA.

Magdalena Stępień, fot. AKPA.
az brak słów | 5 lipca 2025
Powiem wam cos, te wszystkie jego ex tez chyba niezbyt lotne skoro takiego niedorozwoja intelektualnego wybrały na partnera
odwal sie | 5 lipca 2025
Ona nie jest jego podopieczną !
Zzz | 5 lipca 2025
Przecież powiedziała, że żałuję pewnych wypowiedzi, a ten odbiera to w błędnym kontekście.
Kati | 4 lipca 2025
O… Zaginął wpis Anonima
Kati | 4 lipca 2025
Nie zgadzam się z Anonimem. Nikt nie może nikogo zmuszać do miłości i akceptacj innej osoby.