Edyta Górniak ma na swoim koncie wiele związków, jednak żaden z mężczyzn nie zagrzał dłużej miejsca w jej życiu. Piosenkarka spotykała się m.in z Dariuszem Kordekiem, Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśko, Robertem Kozyrą, Dariuszem Krupą, Piotrem Schrammem, Williamem McKinneyem, Mateuszem Zalewskim oraz tajemniczym Andrzejem, z którym rozstała się w 2021 roku z powodu zdrady.

Ostatecznie jednym mężczyzną, który na stałe jest w jej życiu i którego piosenkarka obdarza całą swoją miłością jest jej syn Allan Krupa.

Edyta Górniak tłumaczy dlaczego nie chce mieć domu na własność: „Żyję trochę jak Elon Musk”

Edyta Górniak jest szczęśliwa bez mężczyzn. Nie zamierza szukać miłości

Teraz w rozmowie z Faktem, Edyta Górniak wyznała, że nie szuka już miłosnych uniesień, ponieważ straciła zaufanie do mężczyzn i obecnie lepiej się czuje jako singielka:

Zaufanie do kogokolwiek, jeżeli chodzi o płeć przeciwną już poległo. To już jest w zgliszczach pogrzebane w ziemi i już kwiatki rosną na tym. Oczywiście można się przyjaźnić i budować inne relacje. Kiedy jestem bez mężczyzny, jestem najbardziej zbalansowana. Najwięcej mogę na siebie liczyć i w zasadzie jestem w najlepszej formie kreatywnej i w ogóle takiej wyczynowo-sportowej.

Panowie, jeśli planowaliście walczyć o serce Edyty, mamy dla was złe wieści!

Gdzie Edyta Górniak spędzi święta Bożego Narodzenia? Na pewno nie w KUCHNI!

pasekkozak