Gwiazdy też ludzie. Choć wydaje nam się, że są jakby niedostępni, na piedestale, sławy borykają się z takimi problemami jak każdy z nas, np. z tymi zdrowotnymi. Ostatnio bardzo głośno jest o Michale Figurskim, który przeszedł już dwie operacje. W szpitalu wylądowała też Edyta Górniak. Podczas pobytu w USA poczuła się źle, a podane leki wywołały silną reakcję alergiczną. Górniak mocno to przeżyła.

Piosenkarka była ostatnio jednym z gości w Pytaniu na śniadanie. Podczas opowiadania o pobycie w szpitalu nie mogła powstrzymać się od łez:

– Poziom osłabienia i brak odporności spowodował, że zaczęłam się bardzo źle czuć. Chcę też powiedzieć, bo też czytałam różne komentarze: żaden lekarz nie jest winny, nikt mnie nie zmuszał, żeby zażywać jakieś leki, ja je przyjęłam świadomie. Ponieważ nie zażywam chemii, ponieważ w Stanach są leki dużo bardziej stężone, ludzie mają większą wagę w Stanach, więc ta dawka, którą przyjęłam spowodowała, że spadło moje ciśnienie. Nie zatrzymała się akcja serca, ale spowolniła się. Miałam okropne myśli, nabrałam pokory. Raczej już nie będę latała bez mojego syna, raczej już nie będę latała sama bo cóż z tego że się ma ubezpieczenie, jednak różne rzeczy się zdarzają i jak się jest tak daleko od domu i jest się z obcymi osobami w większości, to się ma dużo różnych przemyśleń… Nie chce się rozczulać nad sobą, nie jestem tą osobą, która będzie wystawiała zdjęcia z kroplówkami, ale dziękuje za wszystkie słowa troski.

Zaraz potem dodała drżącym głosem:

– Ja proszę państwa kocham ludzi i całe moje 25 lat z pełnym oddaniem kocham dawać muzykę ludziom- to jest moja misja, to jest moje szczęście, mój sens życia. Więc ja nie zejdę ze sceny…

Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!

VIDEO z Edytą Górniak TUTAJ.

&nbsp

Edyta Górniak rozpłakała się w PnŚ (VIDEO)

Edyta Górniak rozpłakała się w PnŚ (VIDEO)

Edyta Górniak rozpłakała się w PnŚ (VIDEO)

Edyta Górniak rozpłakała się w PnŚ (VIDEO)