Edyta Górniak jest mamą 9-letniego Allana z pierwszego małżeństwa. Jak twierdzi gwiazda, chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko. Z obecnym partnerem.

Gdyby los sprawił, że zostałabym mamą po raz drugi, to bardzo bym się cieszyła. Allanek jest już duży i rozmawiamy o tym, że,mam nadzieję, będzie miał rodzeństwo. Teraz jest bardzo otwarty, ale jakieś dwa lata temu to nie było takie oczywiste. Chciałby, żeby to był brat. On już jest przygotowany psychicznie i to jest dla mnie najważniejsze. Moim marzeniem jest to, żeby mieć jeszcze dwoje dzieci. Chciałabym bardzo jedno adoptować i bardzo chciałbym mieć jeszcze jedno swoje. Ale to los zadecyduje, jak będzie – powiedziała Edyta Super Expressowi.

41-letnia gwiazda przyznaje jednak, że ma równolegle bardzo dużo planów zawodowych.

Przyjdzie czas na wszystko. Chciałabym to bardzo rozważnie zaplanować. Lekarze straszą kobiety, że jak się przegapi odpowiedni moment, to potem może być niebezpiecznie. Ja pragnęłam dziecka już od 22. roku, a dopiero jak skończyłam 30 lat udało mi się zajść w ciążę. Więc może to nie jest takie proste. Mam nadzieję, że los tak sprawi. Jesteśmy na to już gotowi – zapewnia piosenkarka.

Życzymy powodzenia w staraniach.

Edyta Górniak stara się o drugie dziecko