Edyta Górniak kilka tygodni temu na Facebooku zapewniała, że nie szuka nowego partnera. Napisała też, że zakończyła kilka miesięcy wcześniej związek z młodszym partnerem – Mateuszem Zalewskim. Jednak wygląda na to, że piosenkarka ma już nowego chłopaka.

Edyta Górniak żartuje z byłego męża. Wciąga biały proszek

Górniak w środę w jednej z sopockich restauracji zorganizowała synowi 15-urodziny. Obecna oczywiście była Edyta, która pojawiła się w towarzystwie byłego piłkarza Tomaszem Mazurkiewiczem (38 l.) wśród zaproszonych byli też sporo starsi od Alana znajomi. Fotoreporterzy uchwycili, jak artystka trzyma się z byłym piłkarzem Arka Gdynia za ręce.

Natomiast to nie wszystko, co uchwycili paparazzi. 15-letni Alan Krupa czuł się na tyle dojrzale, że w międzyczasie wychodził na papierosa. Mimo że Górniak wiedziała, że jej oczko w głowie pali, nie było po niej widać zdenerwowania. Była wtedy zajęta rozmową z nowym chłopakiem.

Edyta chyba dopiero rano się zorientowała, że powinna zareagować. Alan dodał wymowny wpis na Instagramie.

Oj, już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy „parowóz”

– napisał Alan.

Zdjęcia fotoreporterów można zobaczyć TUTAJ.

Edyta Górniak wręczyła produkcji Agenta CZARNĄ listę – z tymi osobami nie chciała być w programie

Edyta Górniak: Kim jest jej nowy chłopak

Tomasz Mazurkiewicz jest byłym piłkarzem Arki Gdynia, Legii Warszawa i piłkarzem młodzieżowej reprezentacji Polski. Ma dwie córki z poprzedniego małżeństwa.

W Dniu Kobiet Mazurkiewicz opublikowała na Instagramie życzenia. Pisze, że poznał już „swój ideał kobiety”. Jeszcze trzy tygodnie temu, nie było wiadomo, o kogo chodzi, a dzisiaj już wiemy, że chodzi o Edytkę.

Kobieta jest pięknem tego świata. W dniu Waszego święta, życzę abyście zawsze potrafiły cudownie obchodzić się ze swoją kobiecością i urzekały nas codziennie na tyle różnych sposobów. Kobieta ma wiele twarzy i sztuką jest pokochać je wszystkie. Ja już swój ideał spotkałem i tego życzę również Wam Panowie #womensday2019 🌹

 

 

 

Alana Krupa
Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje dwa cuda❤️

Post udostępniony przez Tomasz Mazurkiewicz (@tomaszmazurkiewicz)

Edyta Górniak, Edyta Górniak,
Edyta Górniak,