Edyta Górniak (46 l.) w „Agencie” z pewnością przyciągnęła tłum widzów przed telewizory. Niestety – jej fani długo się tym nie nacieszyli, bo zrezygnowała już w 2. odcinku.

Edyta Górniak myślała, że 11-letnia Zuzia z „The Voice Kids” śpiewa z playbacku. Jest tak dobra!

Edyt Górniak o Agencie w Dzień Dobry TVN

Edyta gościła w programie „Dzień Dobry TVN”, w którym rozmawiała na temat programu z Kingą Rusin. Wyznała, że nie obawiała się zadań, a tego, kogo tam spotka. Uczestnicy nie wiedzieli, kto oprócz nich się tam znalazł.

Nikt z nas nie wiedział, jaki jest skład programu. Więc jak się spotkaliśmy po raz pierwszy to była niepewność i podekscytowanie – powiedziała.

Edyta Górniak w Agencie

Edyta Górniak w Agencie

Edyta Górniak wręczyła produkcji Agenta czarną listę

Okazało się jednak, że gwiazda postawiła produkcji pewne warunki – nie wystąpiłaby, gdyby znalazły się osoby z jej czarnej listy.

Przyznam uczciwie, że przekazałam z prośbą czarną listę osób, z którymi może nie chciałabym przez kilka tygodni współpracować. To krótka lista – dodała.

Edyta Górniak – dlaczego zrezygnowała z Agenta?

Edyta, mimo że krótko była w programie, musiała zmierzyć się z trudnym zadaniem, jakim był skok w przepaść. Oznajmiła, że ona już zrealizowała swój cel.

Czy ja mogę przerwać odczytywanie wyników tych testów? Chciałabym żebyś wymieniła mnie na osobę, która miałaby dzisiaj odpaść. (…) Każdy z nas miał inny cel przychodząc tutaj, do tego programu, ale to co zrobiłam tutaj, przy pierwszym zadaniu – zmierzyłam się ze sobą, dla siebie już wygrałam. To nie jest poddanie się. Po prostu nic nie jest w stanie pokonać tego, co przeżyłam, skacząc w przepaść. Mam nadzieję, że was nie zawiodłam.

Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN o tym, jak bardzo zbliżyła się do Kingi Rusin podczas udziału w Agencie

Żałujecie, że już nie możecie jej oglądać?

Edyta Górniak przed studio Dzień Dobry TVN
Edyta Górniak przed studio Dzień Dobry TVN