Edyta Górniak przyszła na świat 14 listopada 1972 roku, choć jak sama zapewnia „jest na Ziemi od 4000 lat, mierząc czasem linearnym”. Już w wieku 14 lat występowała na dyskotekach i imprezach, a w 1990 roku zadebiutowała w programie „Śpiewać każdy może”. Prawdziwą sławę przyniósł jej występ w finale 39. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie w 1994 roku, gdzie zajęła drugie miejsce z piosenką „To nie ja!”.

Dziś Edyta Górniak jest uznawana za jedną z najsłynniejszych i najbardziej utalentowanych postaci w historii polskiej sceny muzycznej, a na swoim koncie ma wiele nagród muzycznych. Trudno znaleźć osobę, która nie rozpoznałaby jej na ulicy lub nie zna choćby jednej jej piosenki.

Dramat Edyty Górniak w nowym programie TVP. Na plan wezwano pilnie lekarza!

Edyta Górniak nie wpuszczona na parking pod studiem Egurroli. Poszło o samochód

Teraz okazuje się, że diwa została dotkliwie upokorzona i podzieliła się tym, co ją spotkało z fanami. Na InstaStories opowiedziała, że przyjechała do studia tańca Agustina Egurroli, gdzie miała odbyć próbę z tancerzami. Nie została jednak wpuszczona na parking ze względu na… samochód, którym przyjechała:

Witajcie kochani, mam nadzieję, że macie fajny dzień. Pozwalam sobie zauważyć różne absurdy – ostatnio jakoś tak się mnożą. Przyjechałam na próbę z tancerzami. To jest bardzo duży teren tutaj i pan z ochrony nie chce nas wpuścić tylko dlatego, że jesteśmy trochę gorszym samochodem, czyli tak zwanym pankiem. Gdybym miała limuzynę, to bym na pewno wjechała. Ale pankiem nie mogę. Muszę iść na piechotę kawał drogi od ochrony. Rozumiecie to, bo ja nie? – pożaliła się.

Następnie wokalistka pokusiła się o uszczypliwy komentarz względem studia:

Więc gdybyście kiedyś chcieli przyjechać do studia Egurroli, to nie można przyjechać gorszym samochodem, trzeba przyjechać lepszym.

Myślicie, że ochroniarz jej nie rozpoznał?

Edyta Górniak olśniła w Opolu. Wyglądała, jak arystokratka

IG: edytagorniak

IG: edytagorniak

IG: edytagorniak

pasekkozak

Edyta Górniak nie może pogodzić się z rozstaniem Allana i Angeliki? „Bardzo przywiązałam do niej, ona do mnie też”

scena z: Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA