Od pewnego czasu plotkuje się o romansie Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak. Jak twierdził tygodnik „Na żywo”, obydwoje flirtowali na planie programu TVP – „Rytmy dwójki”.

Czy coś połączyło Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego? „Trudno się czasem nie zarumienić”

Edyta Górniak zapytana o Rafała Brzozowskiego

Po wielu spekulacjach Rafał Brzozowski wyjawił, jakie ma relacje z Edytą Górniak. W rozmowie z JastrząbPost nie szczędził jej miłych słów:

Na pewno wymieniamy się uprzejmościami. Edyta jest wspaniałą kobietą i osobą. Przygotowaliśmy dla państwa upominek muzyczny, podczas koncertu Edyty Górniak, który będzie w TVP w pierwszy dzień świąt i to będzie taki nasz wspólny prezent dla państwa. Zobaczycie nas w duecie, który był dla mnie wyjątkowym przeżyciem, bo rzeczywiście przyjaźnimy się z Edytą.

Nie uwierzycie z kim Rafał Brzozowski ma romans…

Potem pojawiły się kolejne potwierdzenia na to, że Rafał i Edyta darzą się wyjątkowym uczuciem. Ostatnio w trakcie nagrań piosenkarz przygotował dla artystki coś szczególnego:

Gdy na próbie generalnej do koncertu pojawił się Rafał Brzozowski, wręczył Edycie prezent. Piosenkarka nie kryła zaskoczenia i palnęła: „Co to? Pierścionek zaręczynowy?”. W czasie układania choreografii do występu Rafał skradał jej całusy… Ku uciesze Edyty zresztą – powiedział informator „Pudelka”.

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak SPOTYKAJĄ SIĘ? Sieć obiegły ich wspólne zdjęcia

A teraz dziennikarka „Faktu” podpytała Edytę Górniak o kolegę z pracy. Zdradziła, jak podchodzą do plotek o ich romansie. Ostatnio znów razem pojawili się na scenie podczas świątecznego kolędowania w TVP:

Wiem… Uśmiechamy się do tego oboje. Tak, to był jeden z powodów, że spotkaliśmy się na scenie w tym koncercie – powiedziała.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na planie "Rytmy Dwójki"

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski na planie „Rytmy Dwójki”

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak, fot. Podlewski/AKPA