Cezary Pazura uwielbia urokliwe blondynki. Obecnie jest z 26 lat młodszą Edytą, dla której stracił głowę. Jednak chyba mało kto pamięta, wcześniejsze perypetie miłosne aktora.

Pierwsza żona Cezarego Pazury

„Co działo się 10 lat temu w show-biznesie?”: O tym romansie mówili wszyscy

W wieku 27 lat ożenił się z 8 lat młodszą Żanetą – 1 kwietnia 1989, z którą ma córkę Anastazję (29 l.). Poznali się na warsztatach aktorskich w Łazach. Niestety nie była to szczęśliwa miłość – po pięciu latach małżeństwa się rozstali. Żaneta popadła w uzależenie od alkoholu i marihuany, z dnia na dzień zostawiła córkę i uciekła z domu.

Nastka była ciągle ze mną, a ja przeżyłem taki szok, że nie jadłem i prawie nie spałem, bo jedno mrugnięcie córeczki stawiało mnie od razu na równe nogi. I wszystko musiało chodzić jak w zegarku. Córka była ze mną w teatrze, na próbach, w bufecie, garderobie, ciągle gdzieś pod pachą. Chodziliśmy na spacery, czytałem jej książki, usiłowałem gotować. Pamiętam prane w kółko, gotowane, suszone i prasowane pieluchy tetrowe – napisał aktor w swojej autobiografii „Byłbym zapomniał…”.

Wyznał, że chciał targnąć się na życie, bo został sam z dzieckiem i długami. Uratował go przyjaciel, Olaf Lubaszenko. 

Druga żona Cezarego Pazury

Pazura po sukcesie „Krolla” i „Psach” nie szukał długo żony. Już rok po rozwodzie wziął ślub z Weroniką Marczuk – po 12 latach małżeństwa się rozstali. Pisaliśmy w czerwcu 2007 roku, że święta wielkanocne spędzili oddzielnie, a i widywani razem byli bardzo rzadko, a jeśli byli gdzieś oboje, wyglądali na niezbyt zadowolonych, a nawet przygnębionych.

Znam ich od lat i tak kochającej się pary dotąd nie widziałam.  Jednak niepokojące było ich zachowanie podczas świąt Wielkiejnocy. Weronika spakowała torbę i pojechała do swojego przyjaciela. Czarek również nie spędzał świąt w domu. Nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło! – mówi wtedy Faktowi znajoma Pazurów.

 

Warto przypomnieć, że małżeństwo uchodziło za nierozłączne zarówno na płaszczyźnie prywatnej, jak i zawodowej. Weronika Pazura jest producentką serialu Faceci do wzięcia, kręconego w Trójmieście. Kiedy mąż był na planie, można było być pewnym, że gdzieś w pobliżu będzie ona – pisaliśmy w 2007 roku.

Trzecia żona Cezarego Pazury

Dwa lata później ożenił się z Edytą Zając. Obecnie mają 10-letnią Amelię, roczną Ritę i 7-letniego Antoniego. Wieść o ich związku była nie lada sensacją w mediach. Aktor szybko wprowadził ukochaną w świat mediów.

Pisaliśmy, że Pazura jest niemal uzależniony od swojej wybranki – zabiera ją ze sobą wszędzie, nawet na plan teleturnieju Strzał w dziesiątkę, a kiedy nie ma jej obok,  dzwoni non stop.

Podczas wyjazdu do Nowego Jorku obsypywał ją prezentami, a niedawno kupił jej luksusowy samochód, mercedesa klasy S – czytamy w naszym artykule z 2008 roku.

Po 10 miesiącach postanowili udzielić wywiadu w Vivie! Mówili o dużej różnicy wieku i o reakcji innych na ich związek.

Edyta: Byliśmy rozdarci. Rozum mówił co innego, niż serce.

Cezary: Zaprosiłem ją do przedziału, który zajmowałem sam z agentem. \”Boże, co ja robię? Przecież ona jest taka młoda!\”

Edyta: Musiałam dorosnąć do tego przeznaczenia.

Wkrótce Edyta opowiedziała w magazynie „Show” jeszcze przed ślubem o pierwszej ciąży. Mówiła, że nie zna jeszcze płci swojego dziecka i ma za sobą dopiero pierwsze USG, a po dolegliwościach pierwszego trymestru czuje się lepiej.

Co działo się w show-biznesie 10 lat temu: UWAGA! Żenada roku z 2007 roku

Co działo się w show-biznesie „10 lat temu”: To był związek – Wojewódzki&Mucha