W licu ubiegłego roku Magdalena Mołek poinformowała, że po 15 latach współprowadzenia „Dzień Dobry TVN” odchodzi z programu. Wówczas ze śniadaniówką pożegnał się także Marcin Meller, który na antenie pojawiał się w duecie z Mołek. Dla widzów było to spore zaskoczenie, zwłasza że para nie zdradziła powodu, a jedynie zapewnili, że ich odejście z „DDTVN”, nie oznacza, że całkowicie żegnają się ze stacją.

Magda Mołek na zdjęciu sprzed 25 lat. „Wygląd bez zmian. Każdy tak by chciał”

Mołek i Meller odeszli z „DDTVN”

W końcu Marcin Meller w jednym z wywiadów opowiedział o powodach odejścia. Okazało się, że była to decyzja jego koleżanki. Dodał też, że ich bliscy nie byli zaskoczeni ich decyzją.

Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem – powiedział Marcin Meller w rozmowie z Plejadą.

Magda Mołek znów w „Dzień Dobry TVN”

Niespełna rok po tym, jak Magda Mołek pożegnała się ze śniadaniówką, ponownie zobaczymy ją w „DDTVN”. Jednak nie w roli prowadzącej. Dziennikarka poinformowała, że pojawi się w studiu po to, by zrobić przegląd prasy, do którego są zapraszani różni dziennikarze.

Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat. À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro. Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu – napisała na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Wendzikowska z gołymi nogami pomyka ze studia DDTVN (ZDJĘCIA)

WOJNA na profilu Magdy Mołek: Jak matka dwojga dzieci może w jakikolwiek sposób wspierać aborcję?

Magda Mołek BEZ LUKRU o macierzyństwie: Nieprzespane noce, cesarskie cięcie, karmienie piersią, to wszystko było za dużym obciążeniem dla mojego organizmu

Magdalena Mołek, Marcin Meller na ściance

Magdalena Mołek, Marcin Meller/fot. AKPA

Magda Mołek na ściance

Magda Mołek/fot. AKPA

Magda Mołek na ściance

Magda Mołek/fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Krupińska, Wendzikowska, Kalczyńska czy Rusin? Która z gwiazd TVN ma najciekawszy styl?

1
Anna wendzikowska styl

Anna Wendzikowska

2
Anna Kalczyńska styl

Anna Kalczyńska

3
Kinga Rusin styl gwiazdy

Kinga Rusin

4
Paulina Krupińska styl

Paulina Krupińska