Edyta Pazura i Cezary Pazura pobrali się w 2009 roku. Doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Aktor ma jeszcze dorosłą córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa. Rodzice coraz chętniej pokazują w sieci swoje pociechy. Tym razem Edyta zaprezentowała swoje córki.

WOW! W takiej kuchni gotuje Edyta Pazura. „Podziwiam Cię za tę dbałość o detale”

Edyta Pazura pokazała swoje córki

Edyta lubi dzielić się ze swoimi fankami chwilami z życia swojej rodziny. Tym razem udostępniła fotkę z wakacji, na której na pierwszym planie znajdują się jej córki: 11-letnia Amelia i niespełna 2-letnia Rita.

Poranna kawka, tylko w doborowym towarzystwie ☝🏻☕️ #bestfriends – napisała.

Córki Edyty Pazury na Instagramie:

Edyta Pazura pokazała swoje starsze dzieci. Brat i siostra są do siebie bardzo podobni

Ale Amelka ma długie nogi 😁 takie towarzystwo najlepsze na świecie

Ależ urodziwe te dzieciaczki

Bardzo szanuje Panią za świetne zdjęcia swoich dzieci tutaj na insta 😍❤️❤️❤️👏👏 Nie rozumiem tych fotek polskich celebrytow – na każdym zdieciu dziecko tyłem, żeby przypadkiem nie pokazywać twarzy swojej pociechy. To po co w ogóle publikować takie zdjęcia? Albo chcemy pokazać swoje dzieciaki , albo nie – komentują fani.

Odważnie! Edyta Pazura sama wsiadła do samolotu z trójką dzieci

A Wy śledzicie profil na Instagramie Edyty Pazury?

Dzieci Edyty i Cezarego Pazury:

View this post on Instagram

Wesołych Świąt! Dużo prawdziwej i czystej miłości. Przede wszystkim zdrowia, bo jak to mawia moja mama „jak jest zdrowie, to że wszystkim innym można sobie poradzić” Szczególna moc pozdrowień dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą świętować ze swoimi najbliższymi. Choć „dziwny jest ten świat” ja również wierzę że „ludzi dobrej woli jest więcej” Z tym przekonaniem wchodzimy w kolejny rok… Chciałabym, abyśmy wszyscy wspierali się , szanowali, poważali, obdarzali się nawzajem sympatią i dobrym słowem. Przecież to nic nie kosztuje, a daje tyle radości. 💚🎄 Wesołych Świąt od całej rodziny Pazurów ( tej z zębami i bez 😬)

A post shared by ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚- 𝐌𝐚𝐲𝐛𝐞 𝐁𝐚𝐛𝐲 ✨ (@edyta_pazura) on

 

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Edyta Pazura, Cezary Pazura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA