Vanessa Hudgens jest chyba ostatnią (albo i pierwszą) osobą, po której można spodziewać się wątpliwości co do orientacji seksualnej Zaca Efrona. Okazuje się, że gwiazdka nie jest pewna tego, czy Zac naprawdę jest hetero.

Vanessa podobno ma już dość obsesji Zaca na punkcie wagi i… makijażu. Ponoć aktor miewa niewiarygodne huśtawki nastrojów, czym doprowadza swoją dziewczynę do szału.

Jak podaje źródło cytowane przez Star Magazine:

„Vanessa chce umawiać się z mężczyzną, a nie z małą, rozpuszczoną dziewczynką. Zac jest strasznie próżny, ciągle narzeka na swoją wagę.\”

Według źródła Zac nie pojawił się na urodzinach siostry Vanessy, Stelli, na które został zaproszony. Kategorycznie odmówił przybycia po tym, jak odkrył na twarzy pryszcza. Bał się, że ktoś z obecnych zauważy tę niedoskonałość.

\”Odbyła z nim poważną rozmowę. Ona nie ma zamiaru dzielić się kosmetykami ze swoim chłopakiem. I nie może już dłużej znieść jego zachowania. Coś się między nimi wyraźnie psuje.\” – podsumowało źródło.

No cóż, relacje takich anonimowych źródeł są zazwyczaj mocno naciągane, ale trzeba przyznać, że w wypadku Zaca takie spekulacje wcale nie muszą być bezpodstawne. Chociaż z drugiej strony \”laluś\” nie zawsze równa się \”gej\”.