O ile w Polsce blogerek modowych mamy dużo, jak nie nawet za dużo, to brakuje porządnego blogera. Niestety nie można tak nazwać Michała Witkowskiego, bo ten sam nazywa się „blogerką” i szczerze trudno byłoby zainspirować się jego przebraniami.

Zatem w blogosferze wolny był wakat na blogera i na to puste miejsce szybko skoczył Ekskluzywny Menel, czyli Kamil Pawelski.

Menel, o którym mowa nie fotografuje się na libacjach czy w tłumie butelek po piwie. Wprost przeciwnie, wymuskany, pewnie pachnący strzela sobie profesjonalne focie, które mogłyby trafić do magazynu dla mężczyzn. Ekskluzywny Mendel to bloger, inspirator i przedstawiciel nowego trendu drwaloseksualnych mężczyzn. Drwaloseksualnych, czyli jakich? Z brodą, koszulą w kratę, siekierą w ręce i psem bobrem u boku. Po prostu po erze metroseksualnych panów, hipsterów i mężczyzn androgynicznych przyszła pora na prawdziwych mężczyzn. Takich, których muskuły ukształciła ciężka i pożyteczna praca, czyli rąbanie drewna, a nie podnoszenie hantli do lustra. Ponadto mężczyzna drwalopodobny kocha spędzać czas na łonie natury, do otwierania piwa nie potrzebuje otwieracza i nosi ubrania przeznaczone dla mężczyzn. Zamiast obcisłej koszulki wskoczy w koszulę w kratę i założy plecak. Właśnie taki jest Ekskluzywny Menel.

Zobaczcie: JAK SIĘ GOLIĆ I JAK DBAĆ O MĘSKI ZAROST – RADZI EKSPERTKA

Mężczyzną już zainteresowały się media i w poniedziałek pan Menel wypowiedział się w DDTVN:

Temat mody męskiej jest to temat, który dopiero wkracza na rynek. My nie odkrywamy niczego nowego, to było jest i będzie. Myślę sobie, że tak, jak byli mężczyźni metrosekaualni to pozostaną i ta grupa nadal będzie kreowała swój wizerunek. Tutaj tak naprawę podkreślamy, że jest coś dodatkowego, jak właśnie ci drwalopodobni i być może metroseksualni zaczną się przeistaczać w drwalopodobnych.

Może bloger wpadnie w oko, którejś blogerce? Jessica Mercedes chyba jest do wzięcia. Mielibyśmy taką piękną, blogerską miłość!

są fajni ludzie na świecie ✌ w/ @evelinarydzynska #ekskluzywnymenel #ddtvn #meneliszkielko #peopleareawesome

A photo posted by Ekskluzywny Menel (@ekskluzywny_menel) on

#zrasi #wiadomo #ekskluzywnymenel

A photo posted by Ekskluzywny Menel (@ekskluzywny_menel) on

sneak peek ✌ fot.: @mateuszpa #ekskluzywnymenel #mateuszpa #vasco

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ekskluzywny Menel (@ekskluzywny_menel)

Piękna i Bestia 😍✌ w /@sylwianowaq 💪 #ekskluzywnymenel #sylwianowak #pieknaibestia #podprad

A photo posted by Ekskluzywny Menel (@ekskluzywny_menel) on

#wiadomo 👊 #ekskluzywnymenel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ekskluzywny Menel (@ekskluzywny_menel)