Joanna Moro (36 l.) jest bardzo rodzinną osobą i stawia swoich bliskich na pierwszym miejscu. Niedawno informowaliśmy, że aktorka urządziła bajkową imprezę urodzinową dla córki, która skończyła rok. Na profilu Joanny pojawiły się fotki z rodzinnej sesji zdjęciowej. Nie każdy promiennie uśmiechał się do obiektywu.

Joanna Moro świętuje roczek córki. Urządziła jej bajkową imprezę

Joanna Moro na rodzinnej sesji

Joanna Moro jest mamą trójki dzieci. Rodzina aktorki w zeszłym roku się powiększyła – Moro doczekała się upragnionej córki, której dała na imię Ewa. Joanna chętnie pokazuje rodzinne kadry na Instagramie i widać, że spełnia się w macierzyństwie.

Joanna Moro SKRYTYKOWANA za chodzenie topless przy dzieciach: „Trochę to niesmaczne”

Aktorka opublikowała nowe fotki na swoim profilu, na których zapozowała do rodzinnego zdjęcia. Aktorka zadbała o elegancki wygląd swoich bliskich. Można zauważyć, że pomysł na sesję zdjęciową nie każdemu przypadł do gustu – najstarszy syn aktorki do zdjęć pozował z skwaszoną miną.

Mówi się, że z rodzina jest fajnie tylko na zdjęciach – w naszym wypadku jest na odwrót. Miała być piękna słodkopierdząca sesja rodzinna, a wyszło jak wyszło! Dwa zdjęcia na krzyż! Za to jak prawdziwie – zaczęła aktorka.

Joanna przyznała, że zrobienie idealnych fotek rodzinnych nie należało do najłatwiejszych zadań.

Co się pani fotograf musiała natrudzić i nasłuchać – to spokojnie mogłaby prowadzić psychoterapię. Wyszła nam super pamiątka charakterologiczna. Nigdy nie zapomnę tej wspólnej godzinki – dodała Joanna.

Joanna Moro pokazała efekty rodzinnej sesji zdjęciowej.

Joanna Moro pokazała efekty rodzinnej sesji zdjęciowej. Fot.Instagram/joannamoro.official.

Rodzina jak z obrazka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro zainspirowała się Beyonce. Jak Matka Boska z dzieckiem

Joanna Moro też morsuje! Fani zwracają uwagę na jeden SZCZEGÓŁ

Joanna Moro pokazała bałagan w domu: „Czekamy na zdjęcie brudnego kibla”