Joanna Moro (35 l.) wystąpiła w sesji zdjęciowej razem z córką Ewą. Aktorka miała na sobie złotą stylizację i koronę na głowie nawiązującą do wyglądu Matki Boskiej. Zdjęcia spotkały się z mieszanym odbiorem fanów. Kontrowersyjna sesja wywołała niemałe zamieszanie.

Joanna Moro w NAGIEJ sesji zdjęciowej z córką: „Jak można występować z dzieckiem w ten sposób”

Joanna Moro jak Matka Boska

Joanna Moro nie potrafi ukryć radości, że niedawno została mamą córki. Moro doczekała się trójki dzieci i podkreśla, że macierzyństwo jest dla niej najważniejsze. Na jej profilu nie brakuje rodzinnych kadrów, na których widać jak spędza czas z bliskimi.

Tym razem aktorka postanowiła wziąć udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej, w której pozowała w stylizacji nawiązującej do Matki Boskiej. Moro zainspirowała się Beyonce, która wystąpiła na scenie w podobnym stroju. Aktorka podkreśliła, że sesja ma na celu ukazanie każdej matki jako królowej.

Beyonce jak Matka Boska? Diwa dała kontrowersyjny występ

Korona ostatnio króluje, ale ta w innej odsłonie. @eliana_photography_pl namówiła mnie na zdjęcia w odsłonie matki jako królowej – królowej życia, która razem z koroną, berłem ciągnie cały tren obowiązków związanych z rolą matki. Często dziś niedoceniana i pomniejszana, a przecież to lata pracy, wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszego potomstwa i społeczności. Mamuśki, dumnie nośmy bródkę uniesioną – wszystkie jesteśmy madonnami – napisała Joanna.

View this post on Instagram

Korona ostatnio króluje … , ale ta w innej odsłonie @eliana_photography_pl namówiła mnie na zdjęcia w odsłonie matki jako królowej – królowej życia , która razem z korona, berłem ciągnie cały tren obowiązków związanych z rola matki … często dziś niedoceniana i pomniejszana , a przecież to lata pracy, wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra naszego potomstwa i społeczności … Mamuśki, dumnie nośmy bródkę uniesioną – wszystkie jesteśmy madonnami 👸 #coronatimes #królowamatka #matkawkoronie #korona #dumnamama #matkapolka #rolamatki #motheranddaughter #matkaicorka #zloto #madonna #sesjamamaicorka #mamaija Polecam Wam bardzo kreatywny team @eliana_photography_pl i @makeantonina – pięknie , nowocześnie , przytulnie , z super pomysłami i dobra energia dziewczyny !

A post shared by JOANNA MORO (@joannamoro.official) on

Joanna Moro zainspirowała się Beyonce

Swego czasu Bey dała koncert na rozdaniu nagród Grammy w 2017 i zaprezentowała światu prawdziwy ciążowy brzuszek. Diva wystylizowała się w religijny sposób i jak widać, zainspirowała tą stylizacją wiele osób.

W komentarzach post postem Moro zdania na temat sesji były podzielone. Część fanów poczuła się oburzona taką inspiracją, a pozostali Internauci pochwalili pomysł aktorki.

  • Świetna sesja! Bo przecież każda Matka jest boska.

  • Trochę kiczowato. Korona Matki boskiej i ta seksowna koszulka.

  • Lekka przesada.

  • Matka Boska ostrobramska przewraca się w grobie, taka Pani religijna, chrzciny, komunia to wszystko na pokaz.

  • Trochę nie na miejscu – czytamy pod zdjęciem.

Przepraszam jeśli kogoś uczucia religijne obraziłam, nie mam takiego zamiaru, nie widzę tez ani w zdjęciu ani w komentarzu nic z profanacji – napisała Moro.

A Wam, jak podoba się sesja?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Moro przeciwna maseczkom w szkołach. „Dzieci są zastraszane i czują się niekomfortowo”

Joanna Moro zapozowała nago na tle natury: „Niech się pani ubierze”

Joanna Moro zaszalała z fryzurą na wakacje – ma różowe włosy (FOTO)