Weronika Rosati obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych ze swoją córką Elizabeth. Nie zdecydowała się wrócić do Polski do rodziców na czas kwarantanny.

Weronika Rosati o kwarantannie

Weronika Rosati świętuje 2 urodziny córki – Elizabeth. Mają na sobie podobne stylizacje (INSTAGRAM)

Weronika Rosati tak jak wszystkie polskie gwiazdy apeluje o pozostanie w domu. Zdradza, jak sama z 2-letnią córką radzi sobie podczas domowej kwarantanny.

Z cyklu #zostańwdomu 🙌🏼 Odkrywamy i doceniamy każdy kat w naszym domu, gotujemy tak dużo i często jak byśmy były w masterchefie, czytamy gdy jedna z nas nie skacze drugiej po głowie, Ela która zarzadza domowym repertuarem czasami łaskawie mi pozwoli przełaczyc na CNN lub TCM – pisze Weronika.

Z opisu wynika, że Rosati jest bardzo dobrą i łaskawą matką. Stara się zrobić wszystko, żeby Elizabeth się nie nudziła w domu:

Poza tym Ela ma non stop wideo konferencje z bliskimi ( ja mam jej nie przeszkadzać), tańczymy ( Ela jest Dj’em) , ćwiczymy joge ( no nie nie bardzo nam to razem wychodzi) ,uczymy sie jeździć na hulajnodze po domu ( biedni sasiedzi) i na okragło bałaganimy ( nie ja) i po tym sprzatamy ( ja) – zdradziła aktorka.

Weronika Rosati ze ŁZAMI w oczach porusza ważną kwestię związaną z koronawirusem. Polskie media o tym NIE MÓWIĄ