Elliot Page otwiera się na temat tajemniczego związku, jaki miał z Kate Marą, która w tamtym czasie spotykała się z Maxem Minghellą. 36-letni aktor, nominowany do Oscara, opowiedział o tym związku w swojej nowej książce „Pageboy”, która ma zostać wydana w przyszłym tygodniu.

Pierwszą osobą, w którą się zakochałem po złamaniu serca, była Kate Mara. Miała wtedy chłopaka, uroczego i utalentowanego Maxa Minghellę – napisał w książce (za pośrednictwem fragmentu udostępnionego przez magazyn People).

Elliot Page chwali się nagim torsem, „Czerpię radość z mojego ciała”

Elliot Page ujawnia romans z Kate Marą

Podczas gdy związek pozostawał tajemnicą dla reszty świata, Elliot ujawnił, że Max jest w porządku wobec tego związku, a Kate powiedziała mu:

Nigdy nie myślałam, że mogę być zakochana w dwóch osobach, a teraz wiem, że mogę.

Elliot powiedział: „To było zaraz po tym, jak ujawniłem się jako gej [w 2014 roku], były to czasy eksploracji, ale też złamanych serc”. Myślę, że mój związek, czy jakkolwiek chcesz go nazwać z Kate, bardzo dobrze oddaje pewną dynamikę, w której ciągle się znajdowałem, polegającą na zakochiwaniu się w osobach, które – myślę, że wiele osób tak robi – nie są w pełni dostępne. I ta pewna poczucie bezpieczeństwa w tym, a także wahania nastrojów i skoki serotoniny, a potem to zanika. I myślę, że to zdecydowanie jest pewnym wzorcem w moim życiu”.

Elliot i Kate pozostają bliskimi przyjaciółmi, a ona już przeczytała jego książkę. Nawet weźmie udział w wydarzeniu promującym książkę Elliota w Los Angeles!

Myślę, że miłość i troska, jakie dla siebie mamy, to coś wyjątkowego. Oddzielne od intymności, o której piszę – powiedział Elliot.

Elliot i Kate zagrali parę w filmie „My Days of Mercy”, który miał premierę na Festiwalu Filmowym w Toronto w 2017 roku i został szeroko wydany w 2019 roku. Film został zrealizowany prawdopodobnie po ich tajemniczym związku.

Los Angeles, CA – Forum