Emilia Clarke była gościem porannego programu CBS Sunday Morning. Opowiedziała o pękniętym tętniaku i o tym, jak cudem wróciła do żywych. Opublikowała archiwalne zdjęcia w czasie trwania leczenia.

Emilia Clarke uczciła zakończenie Gry o tron. Zrobiła sobie nietypowy tatuaż!

Emilia Clarke zdjęcia ze szpitala

Emilia Clarke (32 l.) postanowiła udzielić drugiego wywiadu na temat udaru mózgu. Pierwszy wywiad udzieliła dla New York Times szczegóły tutaj: Emilia Clarke otarła się o śmierć. Gwiazda Gry o tron& mogła umrzeć na planie tym razem w śniadaniowej telewizji CBS Sunday Morning udostępniła archiwalne zdjęcia z czasu, gdy przebywała w szpitalu.

Gra o Tron: Zobacz USUNIĘTE sceny z serialu! Były za ostre?

Gwiazda wcielająca się w rolę Daenerys Targaryen otarła się o śmierć. Tętniak w mózgu pękł, co w konsekwencji doprowadziło do śpiączki. Po czterech dniach została wybudzona, jednak miała zaniki mowy oraz pamięci.

Emilia powróciła do pracy mając na uwadze to, że ma drugiego tętniaka, który w każdej chwili może pęknąć. W okropnych męczarniach i bólach żyła jeszcze dwa lata. Podjęła się operacji, która była jeszcze gorsza niż poprzednia. Przyznaje, że nie raz bała się o swoje życie.

Wow! Emilia Clarke chciałaby mieć TRÓJKĄT z Ryanem Goslingiem?!

Mimo to Emilia tryska pozytywną energią. Przyznaje, że jest niesamowicie wdzięczna za to co otrzymała i dalej chce się rozwijać w karierze aktorskiej. Jej doświadczenia nauczyły ją doceniać rzeczywistość i cieszyć się z każdej chwili.

Zdjęcia można zobaczyć na materiale video na YouTube poniżej.