Eminem zaśpiewał na 92. gali rozdania Oscarów swoją piosenkę nagrodzoną Oscarem „Lose Yourself” za film „8 mila” w 2003 roku. Podczas jego występu, kamera nagrała reżysera Martina Scorsese’a – wideo stało się hitem Interentu.

Eminem na gali Oscarów

Dzisiaj cały Internet śmieje się z tego nagarnia. 77-letni reżyser „Irlandczyka” wyglądał, jakby zasypiał podczas występu Eminema. Jeden z fanów napisał, że „Scorsese wygląda, jakby żałował przyjścia na ceremonię„. Z kolei inny z internauta napisał: „Scorsese uwielbia Eminema tak samo, jak lubi oglądać filmy Marvela„.

Eminem zapuścił brodę i jest NIE DO POZNANIA! (ZDJĘCIE)

Występ Eminema był ogromnym zaskoczeniem na wczorajszej gali, ponieważ nie został przez nikogo zapowiedziany. Tuż przed jego wyjściem, pojawił się zwiastun niezapomnianych piosenek z przebojowych filmów, a zaraz potem na scenie pojawił się Eminem. Nikt nie wiedział o co chodzi.

Eminem zaraz po występie przeprosił na Twitterze za „opóźnienie”.

Słuchaj, gdybyś miał jeszcze jedną szansę, inną okazję… Dzięki za zaproszenie mnie na Oscary. Przykro mi, że dotarcie tutaj zajęło mi 18 lat – napisał na Twitterze.

Wielu zaproszonych gości było dość zdezorientowanych występem Eminema, który w tym roku nie był nominowany w żadnej kategorii, a ostatnia jego wygrana Oscara była w 2003 roku.

Córka Eminema – Hailie Scott o burzliwej relacji z ojcem i matką!

47-letni Eminem wydał miesiąc temu swój 11. album studyjny Music to be Murders By, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy albumów Billboard 200 – tym samym stał się pierwszym raperem, który zadebiutował w pierwszej 10 listy przebojów Billboard 200.

Oscary 2020 – KREACJE gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)