Chris Rock (57 l.), jest jednym z najsłynniejszych amerykańskich komików w historii. Jego żarty często są ostre i na granicy, jednak taka jest rola KOMEDII, można przekraczać granicę… gdy się rozumie, że są to tylko żarty.

Fani oburzeni zachowaniem Willa Smitha

Gwiazdy wspierają Chrisa Rocka

Kiedy jedni gratulowali Willowi Smithowi Oscara (przez wielu uznawanego za niezasłużonego), Chris Rock był pocieszany przez takie gwiazdy, jak Robert De Niro, Wanda Sykes (współprowadząca tegorocznej gali Oscarów, Woody Harrelson, czy słynnego Boarata – Sachę Barona.

Goście na wielkiej imprezie Guya Oseary’ego mówili, że Chris Rock był spokojny, gdy podchodzili do niego oszołomieni żenującą sytuacją koledzy po fachu.

Chris był bardzo spokojny, na tej imprezie było dla niego dużo miłości […] Wanda Sykes była jego >skrzydłową<. Siedział przy stole w jadalni Guya, a ludzie ustawili się w kolejce, aby go pocieszyć i zaoferować wsparcie – powiedział PageSix jeden ze świadków.

Chris Rock nie składa zażalenia na policję

Oczekuje się, że komicy podczas rozdania Oskarów będą naśmiewać się z gości — tak się dzieje. A co z Rickym Gervaisem na Złotych Globach. Brytyjski komik przebił wszystkich, mógł zostać uderzony przez dziesiątki ludzi – ale tak się nie stało. Na tym polega KOMEDIA.

Co działo się podczas rozdania Oscarów?!

Chris Rock podobno, „nie chciał słyszeć o składaniu zażalenia na policję”. A w sieci powstał również hasztag #teamchrisrock, w którym gwiazdy i fani pokazują swoje wsparcie dla komika.

Will Smith i Chris Rock

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na gali Oscarów Fot. Forum

Will Smith i Chris Rock

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na gali Oscarów Fot. Forum