Najlepszych detektywów znajdziesz w sieci, wytropią nową bliznę na ciele Kylie Jenner, płeć dziecka Anny Lewandowskiej i każdą zmianę w wyglądzie.

Ostatnio na celowniku są usta Ewy Chodakowskiej. Pytanie nurtujące użytkowników Instagrama brzmi: „Czy były takie od zawsze?”.

powiększyła Pani usta? Wyglądają fenomenalnie!!! – zapytała jedna z internautek.

o kurtka… czy powiększyłam usta? ???? Nie.. usta jakie były takie są.. po tacie ?????? – odpowiedziała trenerka.

Drogie dziewczyny, nie śledzę na bieżąco @chodakowskaewa, stąd moje pytanie dot. ust 🙂 Nie było ono w żaden sposób złośliwe, więc wyluzujcie 🙂 – usprawideliwiała się internautka, która zapytałao usta.

Zobacz: Ewa Chodakowska o poprawkach twarzy: Jedyne co robię to…

Wszystko jasne?

Czego chcesz od życia? Masz na siebie pomysł? Jakie są Twoje pragnienia? Potrafisz je nazwać? Przelać na papier? Założyć jasno sprecyzowany plan? Bądź realistką i pamiętaj przy tym, ze niemożliwe nie istnieje 💪🏻💪🏻 – na wszystko na co masz wpływ jest do zrobienia ❤️ Nie ma sensu czekać na wygraną na loterii.. sorry!! NIC ŁATWO NIE PRZYCHODZI.. dlatego obudź w sobie chęci, uzbrój się w determinację .. do ręki weź wytrwałość i systematyczność ❤️❤️ to może zająć rok… dwa lata.. w moim przypadku PIĘĆ LAT!!! Uwierz mi!! Warto 😍 Dzisiaj RESET, jutro trening grupowy na Krecie ❤️❤️ Kocham swoją robotę 💪🏻💪🏻💪🏻 @grecosholiday #grecosactive #grecosactivebyewachodakowska ——————————————————– What do you want from your life.. where do you see yourself in 5 years.. do you have a plan? Can you name your targets? Be realistic and at the same time remember IMPOSSIBLE IS NOTHING!! Everything you can imagine, everything you have influence on, is achievable!! Just don't sit and wait for lottery winnings!! Grab determination, be hardworking, build courage and self-esteem… it will take a year… two years.. five years.. I know! It can take a hell of time.. but it taste so good!! It's so worth it!! Time will pass anyway.. take advantage of it!

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Odłóż na bok wszelkie prośby i oczekiwania.. jeśli chcesz coś zrobić, ZRÓB TO!! Możesz liczyć na siebie? Jeśli nie, to dlaczego wymagasz tego od innych? Zetrzyj z ust życzenia "chciałabym" … "fajnie by było gdyby" .. "dlaczego to nie ja?" .. nic Ci po nich, dopóki sama nie zrozumiesz, ze nawet wypowiadanie marzeń na głos, marzeń nie spełnia.. Przestań prosić "niech coś się wreszcie wydarzy!!" .. zacznij DZIAŁAĆ 💪🏻💪🏻 a w swoim działaniu nigdy nie zapominaj być wdzięczna za to co już masz 🙏🏻🙏🏻 NAJPIERW PODZIĘKUJ.. później rusz z miejsca.. wdzięczność to potężna moc, zacznij czerpać z niej garściami 💪🏻💪🏻 #dress @lamaniafashion ❤️❤️ ———————————————————- Only you can make your dreams come true.. but first of all you gotta be grateful for things you already have..

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)