Ostatnio w mediach jest zdecydowanie więcej Anny Lewandowskiej niż Ewy Chodakowskiej. Lewa od kilku tygodni opowiada o swoim nowym projekcie, reklamuje go na swoich kanałach społecznościowych. Chodakowska nie chce zostawać w tyle – ona też szykuje coś nowego.

Najbogatsze Polki – Kulczyk na 1. miejscu, milionerkami są też Lewandowska i Chodakowska

W sobotę ruszyły nagrania do nowego programu treningowego Ewy Chodakowskiej. Tym razem trenerka zaprosiła do współpracy swoja rodzinę.

Vanessa, siostrzenica Ewy Chodakowskiej i Alex, siostrzeniec trenerki, przygotowują z nią nowy program treningowy

Na plan trenerka zaprosiła Vanessę i Alexa – dzieci swojej starszej siostry. O Vanessie było głośni jakiś czas temu, gdy Ewa Chodakowska zamartwiała się o zdrowie dziewczyny. Na szczęście zdrowotne perturbacje miały pozytywny finał i dziewczyna jest dziś w pełni sił. Podobnie jak jej ciocia Vanessa lubi sport – niedługo zobaczymy ją w akcji.

W nagraniach bierze również udział brat Vanessy, Alex. Nowy program Ewy nosi nazwę Dream Body:

W programie treningowym wykorzystane zostały elementy łyżwiarstwa i kick boxingu, dyscyplin, któreś trenują Vanessa i Alex. Ewa wierzy, iż rodzinne ćwiczenia staną się dodatkowa motywacją dla osób, które do tej pory tylko kibicowały tym, którzy już ćwiczą. Dream Body ma ich zachęcić do wspólnej aktywności fizycznej – czytamy w komunikacie prasowym.

Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska – która ma piękniejsze ciało w BIKINI?

Myślicie, że Vanessa i Alex na stałę dołączą do teamu Chodakowskiej? Rosną nowe fit gwiazdy?

Fot. AKPA

Fot. AKPA

Fot. AKPA

Fot. AKPA

 

Fot. AKPA

Fot. Daniel Gnap / Forum

Fot. Daniel Gnap / Forum

Fot. Daniel Gnap / Forum