Jakiś czas temu prosto zza oceanu do Polski na salony wjechała 23-letnia Caroline Derpienski – modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska z Białegostoku. Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów, wchodząc w konflikty z polskimi gwiazdami i odgrażając się pozwami na prawo i lewo. Nim Caroline wróciła z powrotem do Miami zdążyła mieć na pieńsku m.in z Julią Wieniawą, Katarzyną Nosowską, Klaudią Halejcio, Sandrą Kubicką oraz Anetą Glam z „Żon Miami”.

Jej wypowiedzi i instagramowe relacje przyciągają rosnące rzesze zaciekawionych internautów, którzy nie potrafią zdecydować, czy Derpieński jest po prostu kontrowersyjną skandalistką, głupiutką celebrytką czy turbointeligentną prowokatorką, której działania w show-biznesie to swoisty eksperyment społeczny i celowe wywoływanie zamieszania. Tak czy inaczej, koło 23-latki trudno przejść obojętnie. Teraz Caroline wywołała kolejną głośną aferę!

TYLKO U NAS! Caroline Derpieński na zdjęciach z partnerem. Nie udało jej się ukryć jego tożsamości

Caroline Derpieński namawiała uczestnika programu „Razem odNowa” do odejścia od żony

W nowym roku ruszyła pierwsza edycja zupełnie nowego programu „Razem odNowa” prowadzonego przez Ewę Chodakowską i Joannę Krupę. W programie obydwie celebrytki udzielają porad związkowych i pomagają parom przejść przez kryzysy. W drugim odcinku program odwiedziło małżeństwo, pragnące uratować swój związek po zdradzie ze strony żony. Monika i Patryk wzięli ślub w 2017 roku i doczekali się dwójki dzieci. Niestety, po narodzinach synów ich związek zaczął się rozpadać i ostatecznie doszło do zdrady, o której mąż Moniki dowiedział się od jednego z chłopców:

Po ślubie byliśmy szczęśliwym małżeństwem, ale dowiedziałem się od mojego synka, że po prostu jest ktoś inny. Musieliśmy się rozejść i rozwieść. Rozwaliła cały nasz zakątek, który budowaliśmy przez łącznie 4 lata. Nagle wszystko runęło.

Po rozwodzie każde z nich poszło w swoją stronę, a Monika zaczęła układać sobie życie u boku innego partnera. Jej romans jednak szybko się skończył i z podkulonym ogonem wróciła do męża:

Karma wróciła. Tamta osoba potraktowała mnie tak, jak ja potraktowałam Patryka… no i nie miałam, gdzie się podziać z dziećmi – wyjawiła w programie.

Krzysztof Stanowski pogrąży Caroline Derpieński? Nowy film będzie lepszy od Janoszek!

Uczestniczka programu pokazała szokujące wiadomości od Caroline Derpieński

Choć wydawałoby się, że historia nie ma nic wspólnego z Caroline, nieoczekiwanie na jaw wyszły szokujące fakty – Monika udostępniła w mediach społecznościowych szereg screenów sugerujących, że celebrytka z Miami wypisuje do jej męża i nakłania go do porzucenia żony:

Jakim PRAWEM @carolinederpienski piszesz do mojego męża?! Wara od mojej rodziny! Program skończył się dawno temu, jesteśmy dalej razem i jesteśmy SZCZĘŚLIWI – napisała uczestniczka programu.

Wśród wiadomości, które mogliśmy przeczytać na screenie pojawiło się m.in: „Jesteś HOT. Zostaw tą okropną kobietę. Ona Tobą manipuluje. Jest to zła osoba. I jak raz zdradziła to zrobi to ponownie. I powiem Ci, że wcale nie jest atrakcyjna”.

Derpieński doczekała się również odpowiedzi samego Patryka, który odpisał:

Jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi. Raz zrobiła takie coś i więcej nie zrobi. „Ślubowaliśmy” sobie ponowną wierność. Co było to było. Liczy się to co jest teraz. Wiemy, że już więcej nie popełni takiego błędu.

Caroline Derpieński chwali się POŻYCZONYM Rolls-Roycem?! Aneta Glam ją DEMASKUJE

Ewa Chodakowska komentuje aferę w programie „Razem odNowa”

W konflikt natychmiast została wciągnięta również Ewa Chodakowska, która jako jedna z prowadzących program zdecydowała się zabrać głos i napisała:

Nasz bohater drugiego odcinka, programu „Razem odNowa”, otrzymuje od Caroline wiadomości, które burzą wypracowany spokój… Po co?

Jej emocjonalna reakcja jednak niemal natychmiast zniknęła z profilu, a w jej miejsce pojawiło się bardziej stonowane i ugrzecznione stanowisko:

Nie cichną kontrowersje wokół drugiego odcinka naszego programu, „Razem odNowa”. Do dyskusji dołącza coraz więcej osób i tak jak każdy ma prawo do swojego zdania, tak dla dobra naszych uczestników, zróbmy wszystko, żeby to zdanie wyrażać z kulturą – napisała, po czym dodała: Co NAJWAŻNIEJSZE! Ta para siedem miesięcy po zakończeniu programu, wciąż jest RAZEM! I MA SIĘ LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! Dali sobie drugą szansę. Dajmy im tę szansę i my.

Na koniec swoje trzy grosze wtrąciła również Aneta Glam, która cały czas prowadzi wojnę z Derpieński. „Żona Miami” napisała:

Psychofanka następną ofiarę znalazła… ona musi być leczona jak najszybciej. Żona tego Pana prosiła mnie o pomoc w tej sprawie, bo jest atakowana przez tą psycholkę i jej partner… ale nie chciałam się w to mieszać. Dobrze, że P. Chodakowska to zrobiła.

fot. Instagram

fot. Instagram

Caroline Derpieński zawiedziona postawą Polki w Miami. „Trochę pokory girl”

pasekkozak

Caroline Derpieński wywołuje kolejny konflikt z Anetą Glam? „Chciała was oszukać, bardzo mi przykro”

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

IG: anetaglam

IG: anetaglam

IG: anetaglam

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Chodakowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: chodakowskaewa

Ewa Chodakowska najbardziej wpływową influencerką

Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA