Ponad rok temu HBO ogłosiło kontynuację kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”. Choć zdjęcia ruszyły dopiero późną wiosną na Instagramie pojawił się profil poświęcony stylizacjom bohaterek. „And just like that…”, bo tak będzie nazywała się nowa wersja telewizyjnego hitu budzi wiele emocji. Dla fanów interesujące są bowiem, nie tylko losy bohaterek, ale przede wszystkim ich stroje. Do dziś ubiór serialowej Carrie Bradshaw to kwintesencja stylu późnych lat 90., często wykorzystywany do dziś jako wzór do naśladowania. Jak wiadomo w serialu pojawiały się ubrania od najlepszych projektantów dyktując modę z małego ekranu. Któż nie chciał wtedy wyglądać tak jak one?

„Seks w wielkim mieście” bez Samanthy. Podano oficjalną przyczynę, dlaczego jej zabraknie

fot.  Zuma Press / Forum

Choć do premiery serialu jeszcze daleko na Instagramie pojawił się profil w całości poświęcony stylizacjom bohaterek z nowej wersji formatu. W zaledwie tydzień zdobył blisko 40.000 fanów!

 

Założyciele profilu wrzucają najświeższe zdjęcia z planu i wyszukują poszczególne elementy z outfitów. Jest więc szansa, że zanim Sarah Jessica Parker pojawi się w naszych telewizorach, my już możemy mieć taką torebkę. Takiego przepływu informacji z pewnością przy pierwszych sezonach nie było.

Kim Cattrall: Przez Seks w wielkim mieście nie miałam dzieci!

 

 

 

 

No to jak, będziecie się stylizować jak bohaterki nowego „SATC”, czy może ich serialowy styl to już przeżytek?

Sonda

poll-violet

Będziesz oglądać nowy "Seks w wielkim mieście"?

1
Seks w wielkim mieście

Jasne! Nie mogę się doczekać

2
Obsada serialu Seks w wielkim mieście

Może zobaczę

3

Nie! Nigdy nie lubiłam/em tego serialu...