Anna Wyszkoni (41 l.) obchodzi w tym roku 25-lecie pracy artystycznej i z tej okazji wydaje album „The best of”. Piosenkarka w „Dzień Dobry TVN” promowała nowy singiel. Fani zwrócili jednak uwagę na jej odmieniony wygląd.

OMG! Anna Wyszkoni będzie musiała odnaleźć się w całkiem nowej roli

Anna Wyszkoni odpowiada na zarzuty o nadmierne poprawianie urody

Anna Wyszkoni, która zaczynała karierę w zespole „Łzy”, ma oddane rzesze fanów. Niektórzy z nich po obejrzeniu jej występu w śniadaniówce, byli rozczarowani nowym wizerunkiem gwiazdy. Stwierdzili, że przesadziła z poprawianiem urody.

  • Operacje plastyczne weszły bardzo 🙈 nie poznałam naprawdę gdyby nie głos 🤭 nie krytykuję-sama będę korzystać jak będę miała taki kaprys a co 🙈 tylko że naprawdę nie poznałam, zupełnie inna osoba, w ogóle nie ma w niej tej Ani co kiedyś.
  • Oglądałam DDTVN, nie poznałam Pani, co Pani zrobiła że swoją twarzą??? Masakra!!! Pozostał ledwie podobny głos
  • Też jestem w szoku. Wydawało mi się, że P Wyszkoni ma zdrowy dystans do plastikowego wariactwa. Owszem był wcześniej botoks i lekkie wypełnienie ust, ale teraz to jest jakiś dramat. Nie dość, że się strasznie odchudziła, /żebra przebijające na dekolcie,/, to jeszcze sprawiła, że jej buzia jest nadmuchaną, nieruchomą maską… No i ten kierunek muzyczny, groch, mydło i powidło. Pani Aniu NIE NIE NIE. Proszę nie słuchać fałszywych klakierów.

Żona lidera Łez ATAKUJE Annę Wyszkoni: Odp… się w końcu od piosenek mojego MĘŻA

Nowy wizerunek Anny Wyszkoni fot. Instagram

Nowy wizerunek Anny Wyszkoni fot. Instagram

Na ostatni z komentarzy, Ania odpowiedziała. Napisała, że zmiana twarzy wynika z tego, że założyła aparat. Zapewniła też, że po prostu dba o sylwetkę.

Aparat na zębach może zmienić diametralnie buzię. Czytam te komentarze i myślę sobie, że gdybym jeszcze naprawdę coś zrobiła to słusznie bym obrywała. Ale dbanie o zdrowy zgryz i szczupłą sylwetkę to chyba nic złego. 😊

Co o tym myślicie?

scena z: Anna Wyszkoni, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni, fot. WBF

Anna Wyszkoni

scena z: Anna Wyszkoni, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA