Filip Chajzer na początku kwietnia postanowił otworzyć już kolejny swój biznes. Tym razem wybrał gastronomię, a konkretnie swoim fanom zaproponował „najlepsze” kebaby w Warszawie. Na otwarciu, jak i w późniejszym czasie nie zabrakło recenzji krytyków zarówno na TikToku, jak i na YouTube. Zdania były podzielone, jednak wielu z nich zauważyło, że znane osoby otrzymują większe porcje kebabów, niż zwykli konsumenci.

Filip Chajzer po aferze z fundacją, wyjechał za granicę. Dziennikarz zdecydował się na rewolucyjną zmianę!

Filip Chajzer wrócił z przeprosinami!

Tego zdania był także Książulo, youtuber znany wśród fanów ze swoich szczerych opinii na temat jedzenia, w każdym miejscu Polski. Niestety kebab Filipa Chajzera nie został doceniony podczas jego testów. Choć nie skrytykował doszczętnie oferowanego jedzenia przez prezentera, jego film nie spodobał się właścicielowi. Podczas Festiwalu Książki w Opolu, w trakcie wywiadu dla Radia Opole, Filip Chajzer skomentował całą sytuację i skierował kilka słów do Książula.

Recenzja jest tak samo do du**, jak sam jej autor – powiedział Filip Chajzer.

Książulo zrecenzował pączki od Magdy Gessler! „Cena jest przegięta!”

Książulo nie pozostawił tej wypowiedzi bez reakcji. W jednym z postów odniósł się do słów prezentera.

Nie chce mi się tym zajmować i dawać atencji, ale mnóstwo z Was mi to wysyła i oczekuję jakiegoś „stanowiska”. Dla mnie żenada. Zresztą większość komentarzy pod publikacjami tego wywiadu idealnie pokazuje, jak głupi był to ruch. W przyszłości pewnie będzie więcej właścicieli kebabów, którym nie spodoba się mój film, ale może chociaż reszta nauczy się dawać takie same porcje influencerom i „zwykłym” klientom – skomentował youtuber.

Książulo ocenił catering od Anny Lewandowskiej: „Schody zaczynają się już przy drugim posiłku”

Filip Chajzer najwyraźniej pożałował swoich słów i odpowiedział na post Książula.

Pragnę serdecznie przeprosić pana Książula. Po męsku, krótko i konkretnie. Moje słowa były… „z du**”. Mój biznes powstał z marzeń i faktycznie mam do niego emocjonalny stosunek, który w przypadku mojej wypowiedzi dla radia wziął górę nad klasą, kulturą i elegancją. To, że nie jestem fanem recenzji mojego kebsa, nie oznacza, że pan Książulo nie robi świetnej roboty, pomagając rodzinnym biznesom. Wprowadzamy dodatkową książęcą porcję mięsa gdyby komuś było mało – wyznał w poście na Facebook Filip Chajzer.

fot. YouTube: Książulo

Filip Chajzer, Hanna Żudziewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Filip Chajzer, fot. Paweł Wrzecion/AKPA

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, fot. Gałązka/AKPA

Filip Chajzer, fot. AKPA