Filip Chajzer kilka tygodni temu odpadł z programu „Taniec z gwiazdami”, tym samym zajmując trzecie od końca miejsce. Dziś na łamach „Super Expressu” ukazał się artykuł, w którym czytamy, że  dziennikarz jest wściekły na stację, że tak szybko odpadł z show:

„Właściwie nikt się nie spodziewał, że zajdzie jakoś bardzo daleko, ale on chyba uważał inaczej. Był wściekły gdy odpadł i strzelił focha na stację. Pod znakiem zapytania postawił cały swój kontrakt z Polsatem i stwierdził, że teraz to „sam nie wie czy chce prowadzić „Idź na całość”, skoro nie jest w stacji mile widziany…” – ujawnia źródło SE.

Wstrząsające wyznanie Filipa Chajzera: „Miałem tylko jedną próbę samobójczą”

Dodaje, że takim zachowaniem to może być jego koniec kariery:

Oczywiście każdy rozumie, że może być zawiedziony, ale te fochy są raczej dziecinne… jeśli faktycznie się uniesie honorem, to może być koniec jego kariery.

Filip Chajzer wydał oświadczenie

Filip Chajzer nie przeszedł obojętnie obok publikacji SuperExpressu. W swoim oświadczeniu zwrócił się do dziennikarzy tabloidu:

„Gazeto SUER EXPRESS kłamiesz, a co gorsze – nie masz szacunku do mojej rodziny i telewizji Polsat. Program „Idź na całość” w latach 90 zmienił na zawsze życie rodziny Chajzer, a także zapewnił młodziutkiemu wtedy POLSATOWI sukces, który trwa do dziś. Program z 3 bramkami i kotem ZONKIEM gromadził przed telewizorami 10 mln widzów! To był obłęd!” – wspomina.

Filip Chajzer o zmianach w TVP: „Boje się, że dostaje 2x Fakty”

Podkreśla, że poprowadzenie programu „Idź na całość” jest dla niego największym marzeniem i na pewno nie „strzeliłby focha” z tego powodu, że odpadł z TzG:

Największe zawodowe marzenie mojego życia to poprowadzenie IDŹ NA CAŁOŚĆ z moim tatą. Nie dla ambicji i pychy, ale właśnie dla taty. Jest wspaniałym i dobrym, człowiekiem, kocha ten program i dla niego staje na głowie, żeby ten powrót się udał. Dziś kiedy przeczytałem ten artykuł zrobiło mi się zajebiście przykro – przyznał.

Dodał, że akurat szybkie odpadnięcie z programu było mu na rękę: „Co do odpadnięcia z tańca z gwiazdami to było zbawienie nie porażka. Kilka dni później wystartował KREUZBERG KEBAP, mój biznes okazał się przekosmicznym sukcesem, ale też przekosmiczna jest ilość czasu, który trzeba w ten biznes włożyć”. 

Filip Chajzer wspomina pogrzeb 9-letniego syna: „Opowiem to drastycznie, żeby wszyscy zrozumieli”

Na koniec rzucił:

Wystarczyło zadzwonić… no tak, ale wtedy nie byłoby już jak przywalić w Chajzera bo Chajzer od razu zdementowałby te bzdury. Dementi macie zatem teraz. Szkoda wizerunku marki, ale musicie z tym żyć – stwierdził.

scena z: Filip Chajzer, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Hanna Żudziewicz, Filip Chajzer, fot. Piętka Mieszko/AKPA