Taylor Lautner (31 l.) po raz pierwszy, w podcaście Alexa Coopera, tak otwarcie mówi o karierze, która dostała mocnego kopa energii po jego wystąpieniu w sadze „Zmierzch”. Aktor wyznaje dziś, że nie był fanem ogólnoświatowej debaty „Drużyna Edwarda” vs „Drużyna Jacoba”.

Słynny wilkołak, Taylor Lautner pokazuje nagą klatę w Meksyku

Dziś mówi o prawdziwych uczuciach związanych z jego wieloletnią rywalizacją i jej wpływem na jego relacje z Robertem Pattinsonem (37 l.).

Nie wiem jak dla niego, ale ja miałem często zranione uczucia, pewnie chodziło o młody wiek, wtedy wszystko się wyolbrzymia […] Myślę, że czasami było nam niezręcznie stać razem na balkonie i mieć 10,000 dziewcząt, które krzyczały jego imię, a potem mi kibicowały. To było trudne, wyznał Taylor Lautner.

Taylor Lautner o walce o rolę w filmie

Lautner wyjawił także, że nigdy nie nawiązał bliskiego kontaktu  Roberten Pattinsonem, ponieważ są od siebie „bardzo, bardzo różni”. Co zaskakujące, Taylor Lautner ujawnił również, że po pierwszym filmie prawie został zwolniony i musiał walczyć, aby utrzymać swoją rolę.

Taylor Lautner ożenił się z Taylor. Zobaczcie zdjęcia z wesela

W końcu na początku „sagi” postać Lautnera jest drobnym nastolatkiem, a w kolejnej przemienia się w dorodnego mężczyznę. Przez miesiące aktor nie wychodził z siłowni, przytył ponad 10 kilogramów i zmienił całkowicie wizerunek.

Pomimo dyskomfortu, jaki często odczuwał w czasie kręcenia „Zmierzchu”, powiedział, że z wdzięcznością wspomina ten czas.