Selena Gomez (25 l.) musi być bardzo wdzięczna swojej przyjaciółce Francii Raisie, która uratowała jej życie oddając nerkę. Teraz Francia wróciła do tematu. W programie Harry’ego Connicka opowiedziała o tym, że zabieg był dla niej trudniejszy niż dla Seleny.

Z ostatniej chwili! Selena Gomez miała przeszczep nerki!

To trudniejsze dla dawcy, ponieważ oddaje on coś, czego ciało wcale nie musi się pozbywać.

Było jej ciężko, gdy widziała, jak Selena szybko wraca do aktywności, a ona przez długi czas nie mogła.

Jestem bardzo aktywną osobą. Było mi ciężko, gdy lekarz kazał prawie nie ruszać się przez dwa miesiące. Mogłam tylko chodzić. Było mi bardzo, bardzo trudno.

Kim jest Francia Raisa, która oddała nerkę Selenie?

Pod koniec września zeszłego roku Francia udostępniła film, jak ćwiczy, na którym widać bliznę po operacji. Bardzo cieszyła się wtedy, że wraca do normalnego trybu życia.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Hermanas ❤️

Post udostępniony przez Francia Raísa (@franciaraisa)