Od kilku dni media rozpisują się o sprawie zaginionej blogerki, Gabby Petito. Poinformowano, że odnaleziono zwłoki w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming, w który przebywała, jednak trwała ich identyfikacja. Niestety, informacja o jej śmierci się potwierdziła.

Ujawniono ostatnią, dziwną wiadomość, którą zaginiona blogerka, Gabby Petito, wysłała do matki

Gabby Petito nie żyje

Gabby Petito miała 22 lata. Wyruszyła w podróż po USA ze swoim narzeczonym, Brianem Laundrie. On wrócił bez niej do domu i nie chciał udzielić żadnych informacji na temat zaginionej. W sieci pojawiło się też nagranie z zatrzymania ich vana przez policję, na którym Gabby była roztrzęsiona i płakała, a ciała jej i narzeczonego nosiły znamiona walki fizycznej. Obecnie nie wiadomo, gdzie mężczyzna się znajduje, trwają jego poszukiwania.

Koroner hrabstwa Teton, dr Brent Blue, potwierdził, że zwłoki należą do Gabrielle Venora Petito, data urodzenia 19 marca 1999 r. – podało FBI w komunikacie prasowym.

Youtuberka zaginęła podczas wycieczki kamperem z narzeczonym

Biuro koronera hrabstwa Teton potwierdziło, że blogerka Gabby Petito padła ofiarą zabójstwa, ale nie podano dokładnej przyczyny śmierci.

Znaleziono ciało, które prawdopodobnie należy do Gabby Petito, zaginionej blogerki