Gabby Petito, 22-letnia influencerka, została uznana za zaginioną po tym, jak jej narzeczony Brian Laundrie wrócił bez niej do domu 1. września ze wspólnej podróży kamperem. Policja poinformowała, że prawdopodobnie znaleziono jej ciało.

Youtuberka zaginęła podczas wycieczki kamperem z narzeczonym

Odnaleziono ciało Gabby Petito, zaginionej influencerki?

Ciało kobiety, które odpowiada opisowi zaginionej blogerki i podróżniczki, 22-letniej Gabby Petito, znaleziono w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming – poinformował w niedzielę agent FBI Charles Jones.

Nie można jeszcze na 100% potwierdzić tej informacji, ponieważ nie została zakończona pełna identyfikacja kryminalistyczna.

Nie wiadomo też, jaka była przyczyna jej śmierci.

Gabby Petito podróżowała kamperem ze swoim narzeczonym Brianem Laundrie. On wrócił bez niej do domu. Rodzice Petito zgłosili jej zaginięcie w sobotę, 11 września. Twierdzili, że nie rozmawiali z nią od ostatniego tygodnia sierpnia, kiedy miała podróżować przez Park Narodowy Grand Teton w Wyoming. Laundrie odmawiał udzielenia jakichkolwiek informacji na jej temat.

Później w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak para została zatrzymana przez policję podczas kontroli drogowej. Gabby była roztrzęsiona i płakała. Według funkcjonariuszy para była pokłócona. Mimo że obydwoje zdawali się nosić ślady fizycznej walki, nie chcieli, aby któreś z nich zostało oskarżone o przestępstwo.

Brian Laundrie od kilku dni również jest poszukiwany i nie ma z nim kontaktu.