Dagmara Kaźmierska znowu pojawiła się na portalach plotkarskich po tym, jak wrzuciła nowe zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Pojawiły się komentarze, że „Królowa Życia jest zakochana. Potem okazało się, że tajemniczym mężczyzną ze zdjęcia jest Piotr Wąsiński – producent i reżyser „Królowych życia”. Podobno są tylko przyjaciółmi.

Dagmara Kaźmierska o Rafale i Gabrielu

Rafał i Gabriel z „Królowych życia” WRÓCILI do siebie. „Dawno nas razem tu nie było”

Gabriel Seweryn skomentował artykuł „Pudelka” na Facebooku. Pod postem „Pudelka” napisał, że „może teraz będą sceny z Producentem Piotrem W. w Programie K.Ż. i może ożywi ten program„.

Gabriel Seweryn z „Królowych życia” o związku: „Ja to jestem taka obrażalska d*pa”

Dagmara Kaźmierska mocno się denerwowała na komentarz kolegi z programu. Pod wpływem emocji można napisać, że wyjawiła prawdę o związku Rafała i Gabriela z „Królowych Życia„.

Gabriel Seweryn . Uważam, że Ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym, jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to jak Wy się prowadzicie ze swoim ,,PARTNEREM RAFAŁKIEM ”wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc… To jest nieporównywalnie gorsze od tego czym ja się zajmowałam. Staję do tego co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą porządną jak WY i wypierać się przeszłości – pisze rozzłoszczona Dagmara.

WOW! Dagmara Kaźmierska pokazała DRUGIEGO syna

Przyznaje, że pracowała jako sutenerka, ale nie powinno ich to obchodzić, bo to Rafał i Gabriel mają wiele za uszami:

Trudniłam się sutenerstwem i H…J komu do tego. A już najbardziej TOBIE, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych HU…W w DU…E co mieliście Wy z Rafałem przez czas WASZEGO KRYSTALICZNEGO ZWIĄZKU, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały Więc skończcie mnie szarpać ! Bo NIE CHCIEJ ŻEBYM SIĘ URUCHOMIŁA. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z Tobą -Wami przy jednym stole . To tyle w temacie.Ps. H…J przez samo H … specjalnie dla Ciebie BURKU – napisała Kaźmierska.
Co o tym myślicie?

Kilka miesięcy temu zapytaliśmy Rafała i Gabriela, co sądzą o kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Wtedy można było zauważyć, że starają się bronić Dagmarę. Chyba teraz zmienili zdanie?

Zobacz wywiad!