Doda mknie na próbę 62. KFPP w Opolu! Na scenie wyeksponowała umięśniony brzuch (FOTO)
Mogłaby wystąpić w takiej stylizacji na oficjalnym wydarzeniu?

12 czerwca już po raz 62. w opolskim amfiteatrze rozpoczął się Festiwal Polskiej Piosenki. Publiczność i widzów przed telewizorami czekają cztery dni wyjątkowych koncertów, a na scenie pojawią sią artyści, którzy od lat rozgrzewają serca fanów oraz ci, którzy stawiają pierwsze kroki w przemyśle muzycznym.

Podczas przygotowań do drugiego dnia festiwalu, na próbach pojawiła się Doda.

Tego dnia postanowiła wybrać komfortową stylizację. Podczas prób miała na sobie luźne jeansy i biały top, który podkreślał figurę piosenkarki.

W ten ciepły dzień postanowiła odkryć swój umięśniony brzuch. Podczas wymagających prób wybrała prostą fryzurę i lekki makijaż.

Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu od lat jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Początki tego wydarzenia sięgają 1963 roku.

Co roku na festiwalu pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.



Anonim | 17 czerwca 2025
Krzyś bitą m GACUW EMILATYLKO STEONIA VZU HAJDARA,, A MAMUS BÓG PRZEZ Z UKE. VZY SMAZY FRYTKI DKA KIRNEGO TATUSIA
Anetka | 14 czerwca 2025
Dlaczego nadal na siłę promuje się osoby o wątpliwej reputacji i moralności ? Teraz akcja pt „ ocieplanie wizerunku” . Wszyscy wokoło się uwzięli a ja taka bardzo krystaliczna i pokrzywdzona . Swoje za uszami ma i wiadomo to od dawna . Dziwne że do tej pory konsekwencji zero
Anonim | 14 czerwca 2025
Ona zaczyna się mocno miotać. Tyle lat jej wszystko uchodziło na sucho, że się rozbestwiła. Skończy się tak, że ta wariatka kogoś zabije albo poważnie uszkodzi. Powinna dawno temu już siedzieć.
Olka | 15 czerwca 2025
Gdzie są wierni fani dody, którzy tak zaciekle bronią jej na insta? Ups tu się wypowiadają ludzie o IQ wyższym niż ziemniak, którzy nie łykają ślepo ściem Doroty R. To nie hejt tylko smutne stwierdzenie faktów
Pppp | 14 czerwca 2025
Dlaczego mainstream poromuje dalej tę patologię?