Książę Harry i Meghan Markle na swój ślub w maju 2018 roku zaprosili George’a i Amal Clooney. Teraz wyszło na jaw, że małżeństwo nie znało się wcześniej z książęcą parą.

Książę Harry i Meghan Markle nie znali wcześniej Clooney’ów

ZASADY korzystania z toalety na ślubie Meghan i księcia Harrey’ego!

Wesele księcia Harry’ego i księżnej Meghan przypominało trochę „Kto jest kto” z showbiznesu. Zaproszeni byli: David Beckham i Victoria Beckham , Oprah Winfrey, Sir Elton John, James Blunt, Tom Hardy, Serena Williams, James Cordon , Carey Mulligan, połowa obsady serialu „Suits” oraz George Clooney i jego żona Amal Clooney.

George i Amal Clooney

George i Amal Clooney na ślubie Meghan i księcia Harry’ego. Fot. Forum

Dziennikarka Rachel Johnson napisała pewną historię na łamach AirMail:

Krąży pewna historia, że Carolyn Bartholomew, była współlokatorka Diany, czekając na rozpoczęcie ślubnego nabożeństwa, zwróciła się do pary siedzącej obok i zapytała, skąd znają Harry’ego lub Meghan.

Podobno Amal i George odpowiedzieli: „Nie znamy„.

George Clooney i Amal ROZWODZĄ SIĘ?

Jak twierdzą autorzy książki „Finding Freedom”, krótko po ślubie aktor zaprosił Harry’ego i Meghan do swojej willi nad jeziorem Com. Mówi się, że Harry i George pasjonują się między innymi motocyklami. Przyjaźń najwyraźniej umocniła się z czasem: w lutym 2019 roku Amal Clooney był gościem w babyshower Meghan Markle w Nowym Jorku, a miesiąc później aktor bronił Meghan przed atakami prasowymi.

Oto PRAWDA o małżeństwie George’a i Amal Clooneyów

Meghan Markle ślub

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego. Fot. Forum

George Clooney z żoną. Fot. REUTERS/Toby Melville/Pool

Meghan i Harry w 2018 roku. Fot. Edwards/Pool via REUTERS