Georgina Rodríguez, partnerka światowej sławy piłkarza Cristiano Ronaldo, po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się o druzgocącej stracie ich synka. W zwiastunie drugiego sezonu jej serialu dokumentalnego „I Am Georgina” modelka wspomina, że w zeszłym roku doświadczyła „najlepszego i najgorszego momentu w swoim życiu w jednej chwili”, kiedy urodziła bliźniaki i tylko jeden z nich przeżył.

Moim priorytetem teraz są moja rodzina i dzieci – powiedziała Rodríguez. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna. Mimo że życie jest trudne, wiem, że muszę iść naprzód i być silna.

Luksusowa Georgina Rodriguez promuje swoje reality show. Tym razem w czerwieni

Georgina Rodriguez pierwszy raz mówi o stracie dziecka

Rodríguez i Ronaldo ogłosili w kwietniu 2022 roku, że powitali na świecie dziewczynkę o imieniu Bella, ale bez jej brata-bliźniaka.

Z głębokim smutkiem musimy ogłosić, że nasz synek zmarł. To największy ból, jaki mogą poczuć rodzice – napisali para na Instagramie wtedy. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem – kontynuowali, nazywając siebie „zrozpaczeni”. Para zakończyła notatką do swojego zmarłego synka, pisząc: „Nasz synku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy cię kochać”.

Ronaldo jest również ojcem czwórki innych dzieci, z których jedno urodziło się z Rodríguez. Gwiazda reality show urodziła Alanę, obecnie pięciolatkę, w listopadzie 2017 roku. Dzieci dołączyły do najstarszej trójki dzieci piłkarza – Cristiana Jr., 12 lat, i bliźniaków Evy i Mateo, 5 lat.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez stracili dziecko!

Ronaldo i Rodríguez są razem od 2017 roku, kiedy spotkali się w sklepie Gucci, gdzie ona pracowała.